Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’ye Hayran Kaldı. Cennet Denilen Yer Türkiye Olmalı.

16 Mayıs 2018

Rize’ye Hayran Kaldı. Cennet Denilen Yer Türkiye Olmalı.
Rize’nin İkizdere ilçesine  gelen 71 yaşındaki Japon turist gördüğü tabiat manzarası karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu tarafından 2.kez ilçeye geldiği için hatıra plaket verildi. 

Gençlik yıllarında spora çok önem verdiğini ve Yüzme ve Karate sporu yaptığını söyleyen 71 yaşındaki Mieco Osaka cennet denilen yer Türkiye olmalı dedi. 2 kız çocuğu olduğu ve Japonya’da restoran işletmeciliği yapan Mieco Osaka’nın Türkiye ve Doğu Karadenizi çok sevdi.  16 yıl önce karate sporu yapan kızının bir turnuva için İstanbul’a geldiğini söyleyen MiecoOsaka’İstanbulda bir Türk sporcu kızıma yabancı olduğu için iyi davrandı yol gösterdi. Kızım Japonya’ya dönünce bu sporcu gençten bahsetti ben internette arayarak Trabzon-Sürmeneli bu karate sporcusunu  buldum. Sürmeneli Şemsettin Turhan ile internet üzerinde tanıştım.  Benim erkek oğlum yok. Şemsettin Turhan’a benim evlatlığım olur musun teklifinde bulundum. üç yıl önce ilk kez Türkiye’ye geldim.Türkiye’yi Türkleri ve Atatürk’ü çok seviyorum. Atatürk dünyadaki en büyük devlet adamıdır.Japonyada büstü var.Şemsettin oğlumla sıkı bir bağım oldu. Annesi hastanede ağır hasta iken bana fotoğrafını ulaştırmıştı. Daha sonra Annesini kaybettiğini söyleyince bende çok üzüldüm ve bundan sonra manevi annen benim sen benim oğlumsun dedim. Türkiyeye ye 3.gelişim bu.Trabzon, Rize ve Ovit dağlarını gezdirdiler. Güzel insanlarla tanıştım. Yemekleriniz bizim yemeklerden farklı ama lezzetli. Mayıs ayında Ovit zirvesinde kartopu oynadım, Muhlama yedik çok beğendim. müthiş doğal güzelliklere sahipsiniz’ dedi. 
Evlatlığı Şemsettin Turhan 

Bende Sözlükten kelimeler ezberledim. İnternette bilgisayar üzeri çeviriler yaparak konuşuyorum. Trabzon, Rize ve İkizdere’de kendisini gezdirdik. Çok memnun kaldı ’dedi. 

İkizdere Belediyesini ziyaret eden Japon Mieco Osaka’ya Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu ziyareti anısına plaket verdi.Plaketten memnun olan Osaka sağlığım elverirse seneye yine Türkiyueye geleceğim dedi. 

İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
695 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’ye Hayran Kaldı. Cennet Denilen Yer Türkiye Olmalı. için 1 yorum

  1. Tatar ramazan dedi ki:

    Turizm turizm dediler. Al sana turizm. İlçeye gelen turiste plaket vermek nedir…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle