Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Şener’in Erdoğan ‘İtirafı’ Çok Konuşulacak.

16 Mayıs 2018

Şener’in Erdoğan ‘İtirafı’ Çok Konuşulacak.
Abdüllatif Şener’in Erdoğan ‘itirafı’ çok konuşulacak.

Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi hakkındaki eleştirileri sonrası “Ben onu milletvekili yaptım, başbakan yaptım, bunu da itiraf ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretler için bulunduğu İngiltere’de BBC’ye yaptığı açıklamada Şener için şu ifadeleri kullandı:

“Bana öyle bir referans gösterin ki gösterdiğiniz bu referansı biz adam yerine koyalım. Bu referansın siyasette kıymeti harbiyesi yok. Partimizden ayrıldıktan sonra parti kurdu sıfırlandı, başkalarına yanaştı sıfırlandı. Yatıyor kalkıyor, şu anda Türkiye’nin 11.5 yıl Başbakanlığını yapmış, 4 yıl Cumhurbaşkanlığını yapmış Tayyip Erdoğan’a ileri geri konuşmak suretiyle oradan rant elde etmeye çalışıyor.”
BENİM DESTEĞİMLE BUGÜNKÜ YERİNE GELMİŞTİR

Şener de Halk TV’de katıldığı programda Erdoğan için şunları söyledi:

O bana siyasi hayatım boyunca hiçbir unvan kazandırmamıştır. O daha milletvekili olmadan önce ben 11 yıllık milletvekiliydim. Bakanlık, başbakan yardımcılığı yaptım, o ondan sonra gelip milletvekili oldu. Onun AK Parti Genel Başkanı oluşunda da, milletvekili ve başbakan oluşunda da benim desteğim vardır. Benim desteğimle bugünkü yerine gelmiştir. Bunu da bir itiraf olarak söyleyeyim. Benimle ilgili şeyler söylerken biraz minnet duygusu içerisinde olması lazım. Onun bana verdiği hiçbir şey olmamıştır ama benim ona verdiğim şeyler olmuştur.”

internethaber

 

Paylaş
895 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Şener’in Erdoğan ‘İtirafı’ Çok Konuşulacak. için 3 Yorum

  1. Tevfik Ağansoy dedi ki:

    AKP, nin eski ağır toplarındandır. Onun döneminde ekonomi iyi idi. Türk Lirası ile defa onun döneminde değer kazanmıştır. Şimdi ise dikiş tutmaz sabri oldu. Doları tutana aşk olsun. x. Bari seçime kadar 4.00 da kuru tutsaydın…

  2. hasan dedi ki:

    şunu haber yapıyorsunuzya kendini nimetden sanacak.

  3. Soğuksulu dedi ki:

    X , Ergenekoncu çerkezlerle parti kurup aklınca bir yerlere gelecektin.Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.