Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Köse: 62 Bin 464 Öğrencimiz Karne Heyecanı Yaşadı.

08 Haziran 2018

Köse: 62 Bin 464 Öğrencimiz Karne Heyecanı Yaşadı.
Ortahisar İlçemizde  62 bin 464 Öğrencimiz Karne Heyecanı Yaşadı.   

2017-2018  eğitimve öğretim yılı 2. Yarıyılın  sona ermesiyle Trabzon  Ortahisar İlçemizde 62 bin 464 öğrencimiz karne heyecanı yaşadı.   

Ortahisar Uğurlu İlkokul ve Ortaokulu’nda düzenlenen karne törenine Ortahisar İlçe Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürü Emrah Koşar, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.
 

Kaymakam Hatipoğlu, “Bol Bol Kitap Okumalısınız” 

Karne töreninde Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ile birlikte sınıfları gezerek tek tek öğrencilere karne dağıtan Kaymakam Numan Hatipoğlu, öğrencilere tatilde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Sosyal alandaki sorumlulukların eğtim alanındaki başarıdan daha önemli olduğuna dikkat çeken Kaymakam Numan Hatipoğlu, öğrencilerden öncelikle, devlete, millete ve ailelerine faydalı birey olarak yetişmelerini istedi.   

Tatili Fazlasıyla Hakettiniz 

Son üç yılda TEOG sınavlarında Ortahisar İlçesi olarak  Türkiye sıralamasında 39. sıradan 7. Sıraya yükseldiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü  Şükür Köse, öğrenci ve öğretmenlerin tatili fazlasıyla hakettiğini söyledi. Başarının sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamına gelmediğini belirten Köse, sporda, sanatta ve kültürel alanda gösterilen her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimi olduğunu söyledi. Öğrencilerin bir dönem boyunca yorulduğunu belirten Köse,  öğrencilerin iyi bir tatil hakettiklerini belirterek bol bol kitap okuyarak ve aileleri ile daha çok zaman geçirmelerini tavsiye etti.
 

 

Paylaş
122 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle