Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Ünlü Sanatçı Rize’de Dayısının Cenaze Törenine Katıldı

09 Haziran 2018

Rizeli Ünlü Sanatçı Rize’de Dayısının Cenaze Törenine  Katıldı
Güloğlu, Dayıoğlu Şeref Toprağın Rize’deki Cenazesine Katıldı

Dün Trabzon Farabi Hastanesi’nde 56 yaşında vefat eden işadamı Şeref Toprak, Rize Sahil Camii’nde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından yeni güzel köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Kısa bir süre önce yakalandığı Amansız Hastalık sebebiyle tedavi gören son olarak da Trabzon Farabi Hastanesi’nde tedavisine devam edilirken ün vefat eden iş adamı Şeref Toprak, Rize sahil Camii’nde kılınan öğle namazı sonrası cenaze namazının ardından Yeni Güzel köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.


AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Numan Toprak,  Rize Turizm il Müdür yardımcısı Enver Toprak’ın da kardeşi olan merhum Şeref Toprak iki çocuk babasıydı.

Yakın akrabası ve dayısının oğlu olan Davut Güloğlu da cenaze de hazır hazır bulunarak tabutu omuzlayanlar arasındaydı.

Cenazeye MHP Rize milletvekili adayı Serkan Birben, Saadet Partisi Rize milletvekili adayı Muhammet Kaçar, Rize eski Belediye başkanı Halil Bakırcı, bazı STK başkan ve yöneticileri ile siyasi parti temsilcileri ve kalabalık bir cemaat topluluğu iştirak etti.

Haber Foto: Video Osman Köseoğlu

Paylaş
1.962 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle