Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTEÜ Mütevelli Heyeti Rize’de Toplandı

09 Haziran 2018

RTEÜ Mütevelli Heyeti  Rize’de Toplandı
 MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI RİZE’DE YAPILDI 

Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet toplantısına katıldı. 

RTEÜ, Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Mütevelli heyeti gündemi görüşmek üzere TBMM, Başkanı İsmail Kahraman Başkanlığında üyelerin katılımıyla RTEÜ Rektörlük binasında bir toplantı gerçekleştirildi. Üniversitenin son durumu,  yapılan çalışmalar, yatırım ve projelerle ilgili bilgilendirme yapılan toplantıya, TBMM, Başkanı İsmail Kahraman, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Nusret Bayraktar,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Rize Eski Milletvekili Abdulkadir Kart, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman,  Bilal Erdoğan, Vakıf Genel Sekreteri Av. Harun Mertoğlu Ali Kopuz ve Hamdi Safi katıldı. 

 

Paylaş
580 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ Mütevelli Heyeti Rize’de Toplandı için 2 Yorum

  1. Hakki dedi ki:

    Habere bakilirsa oylesine bir araya gelmisler. Cok onemli isimler bir arada ama sonuc?

  2. sonuç dedi ki:

    Tamam da toplantı ; sonuç Rizemiz için hangi kararlar alındı bunları söyleyin toplanmak marifet değil saygılarSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle