Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTEÜ Turizm Fakültesi 150 Öğrencisini Mezun Etti 

09 Haziran 2018

RTEÜ Turizm Fakültesi 150 Öğrencisini Mezun Etti 
RTEÜ Turizm Fakültesi 150 Öğrencisini Mezun Etti 

RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültemiz 2018-2019 yılı mezuniyet töreninde geleceğe umutla bakan azimli ve çalışkan 150 öğrenci mezun etti. 

Ardeşen’de yapılan mezuniyet töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ardeşen İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, RTEÜ Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait Albayrak, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, 23. Dönem Rize Milletvekili Lütfi Çırakoğlu, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Serkan Esirgemez,  Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, STK temsilcileri, öğretim görevlileri ve öğrenci velileri katıldı. Düzenlenen törende Bakan Yazıcı, Kaymakam Yılmaz ve Dekan Albayrak birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Fakülteye katkılarından dolayı Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gülteki’e, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu’ya, Tektaş AVM Sahibi Ali Tektaş’a ve 52.11 Koop Başkanı Sait Balcı’ya plaket takdim edildi. 

Tören öğrencilerin diploma alması ve havaya kep atma ile son buldu.   

Törenle ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin şunalrı kaydetti. “RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültemiz 2018-2019 yılı mezuniyet töreninde geleceğe umutla bakan azimli ve çalışkan 150 öğrencimizi mezun ediyoruz. Bu mutluluk Rize’nin Ardeşen’in ve bölgenin. Bölgemiz açısından çok önemli olan ve bacasız fabrika olarak nitelendirilen “Turizm” için İlçemizde yapılan dört yıllık Turizm Fakültemize ek olarak 2019 yılında inşası tamamlanacak olan 400 kişilik kadın ve erkek Devlet yurdu da; Fakültemize ilgiyi ve akabinde öğrenci sayısını arttıracaktır. Öncelikle böyle bir eğitim yuvasının İlçemize ve bölgemize kazandırılmasından dolayı Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiye, AK Parti Genel Başkan Yardımcım Rize’mizin siyaset adına yetiştirdiği önemli değerlerden olan çok kıymetli büyüğümüz Sn. Hayati YAZICI ağabeyimize, yine Rize’nin evladı Hemşehrimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Osman Aşkın BAK Beye, Rize Milletvekillerim Hasan KARAL ve Hikmet AYAR’a, İl Başkanım Muhammet AVCI’ya ve tüm emeği geçenlere ayır ayrı teşekkür ederim.” Paylaş
227 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle