Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de İlk Kez İftarda Buluştular. 

11 Haziran 2018

Rize’de İlk Kez İftarda Buluştular. 
KÖSEOĞLU Aileleri Rize’de İlk Kez İftarda Buluştu  

Merkezi İstanbul’da İkram Ayaz Köseoğlu önderliğinde Türkiye’ ki tüm KÖSEOĞLU Ailelerini bir çatı altında toplamak için, 2018 yılının başlarında Dernek faaliyetlerine başlayıp sona yaklaşılırken, Rize’de ilk kez, Rize Merkez,İkizdere,Kendirli,Çayeli,Pazar,Fındıklı,Derepazarı,İyidere,Of,Araklı ve İstanbul’dan gelen Köseoğlu ailesine mensup kişiler Rize Öğretmen evinde iftarda bir araya geldi. 

Merkezi İstanbul’da İkram Ayaz Köseoğlu önderliğinde Türkiye’ki tüm KÖSEOĞLU Ailelerini bir çatı altında toplamak için, 2018 yılının başlarında Dernek faaliyetlerine başlayıp sona yaklaşılırken, Rize’de ilk kez, Rize Merkez,İkizdere,Kendirli,Çayeli,Pazar,Fındıklı,Derepazarı,İyidere,Of,Araklı ve İstanbul’dan gelen Köseoğlu ailesine mensup kişiler Rize Öğretmen evinde iftarda bir araya geldi.  

Filiz Köseoğlu organizatörlüğünde Rize Öğretmen evinde ilk kez iftarda bir araya gelen Köse,Köseoğlu,Kösoğlu,ve Toprak ailesine mensup kişiler iftar öncesi tanışarak, yılların hasretini giderdiler. 
Bu önemli buluşmaya  Köseoğluları kurucu dernek Başkanı İkram Ayaz Köseoğlu, İkizdere Belediye Başkanı  Hasan Kösoğlu, Gazeteci yazar ismet Kösoğlu,Kendirli’den Ak parti Belde başkanı Adem Köse,Rize Kent Konseyi Başkanı  Rizespor Alt yapı sorumlusu Sadullah Köse,İş Adamı  Ak Parti İl Başkan yardımcısı Numan Toprak,Rize Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi, Hüseyin Kösoğlu,Rize Diş Hekimliği Fakültesi  Doktorlarından Oğuz Köse ve her meslekten Köseoğlu ailesine mensup kişiler katıldı. 

Gecenin sürpriz konuğu Chp Rize Milletvekili adayı Remzi kazmazdı . 

Köseoğluları  kurucu dernek Başkanı İkram Ayaz Köseoğlu yaptığı konuşmada: Sene başında İstanbul’da ilk taslak çalışmalarını yapıp sona geldiğimiz Köseoğluları derneğimize bir ay içinde resmiyet kazandırıp  faaliyetlerimize başlayacağız. 
Merkezi İstanbul’da olmasına rağmen , Köseoğlularının Türkiye’de en yoğun yaşadığı  Rize,Trabzon,Gümüşhane,Bayburt,Erzurum ve diğer illerdeki soydaşlarımızı bir çatı altında toplayıp , sesimizin sosyal, kültürel  ve diğer alanlarda daha gür olarak çıkmasını sağlamak ve her alanda söz sahibi  olmaktır. 

Bu ilk buluşmamız bunun en iyi örneğidir,İnşaallah önümüzdeki günlerde de bu birlikteliğimiz artarak devam edecektir . 

Bu akşam İftar programımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı . 

Osman Köseoğlu 

 

Paylaş
1.618 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de İlk Kez İftarda Buluştular.  için 3 Yorum

  1. Köse dedi ki:

    Cok guzel bir çalışma tebr8k ediyorum bir KÖSE ailesi olarak bütün soy adının toplanması nasip değilmiş aranizda bulunmak kose ailesi olarak başarılarınızı diliyorum..

  2. Kerim dedi ki:

    Köseoğluna damat olmak varmış

  3. Şükür KÖSE dedi ki:

    Çok önceden planlanmış bir program için aranızda olamadım..Emeği geçenleri tebrik ediyorum..İnşallah başka bir programda birlikte olmak dileğiyle..
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle