Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ali Koç ŞOK’ta. Borç İki Kat Daha Fazla. Yıldırım Usülü Ödeme Yöntemi Şaşırttı

12 Haziran 2018

Ali Koç ŞOK’ta. Borç İki Kat Daha Fazla. Yıldırım Usülü Ödeme Yöntemi Şaşırttı
Fenerbahçe’de Ali Koç başkanlığındaki yeni yönetim kurulu beklediğinden daha zorlu bir mali tablo ile karşı karşıya kaldı.

Ali Koç yönetimi ilk iş olarak kulübün mali durumunu net olarak ortaya koymaya çalışıyor. Bunun için yapılan ilk çalışmalar sonucunda yönetim mevcut mali tablo içinde nasıl ödeme yapıldığını tam olarak çözemedi. Gelirlerin büyük bölümünün temlikli olması sebebiyle kulübün; personel, sporcu maaşları ve borç ödemelerini nasıl yaptığı tam olarak anlaşılamadı.
Hep çözdü

Ödemelerle ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırmak için eski muhasebe yetkililerine danışıldı. Yönetimin görüştüğü kulübün muhasebe yetkilileri ise bu tip kriz durumlarında eski başkan Aziz Yıldırım’ a gittiklerini ve kendisinin bir şekilde sorunlara çözüm bulduğunu ifade etti.

İki hafta daha

Ali Koç ve ekibi 20 yıllık Aziz Yıldırım yönetiminin ardından kulübü tam olarak anlamaya çalışırken, bunun için görev dağılımı yapıldı. Buna göre oluşturulan gruplarda her bir yönetici tek tek şirketleri incelemeye başladı. Kapsamlı çalışmalarla kulüp bünyesindeki toplam 12 şirketin nasıl faaliyet gösterdiği, artı ve eksi yönleri ortaya çıkarılmaya çalışılıyor.
Sarı-lacivertli yöneticiler gerçek anlamda kulübün mali yapısını biraz olsun anlayabilmek için en az iki haftaya ihtiyaç duyduklarını kaydetti. Bu sürenin daha da uzun olabileceği ancak ilk etapta bilgi edinmek için en az iki haftaya ihtiyaç olacağının altı çizildi.

(Milliyet)

Paylaş
350 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ali Koç ŞOK’ta. Borç İki Kat Daha Fazla. Yıldırım Usülü Ödeme Yöntemi Şaşırttı için 1 yorum

  1. Ahmet Yıldız dedi ki:

    adam gerçekten tek adam gibi çalışmış, ne sistem kurmuş ne bişe, milletide fenerbahçeye düşman etmiş
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle