Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Amansız Takip. Erdoğan ve İnce Aynı Saatlerde Karadeniz’de.

12 Haziran 2018

Amansız Takip.  Erdoğan ve İnce Aynı Saatlerde Karadeniz’de.
Ak partinin Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce aynı saatlerde Karadeniz’de ..

24 haziran’da yapılacak olan seçimler için sona yaklaşılırken Cumhurbaşkanı adaylarının illerde düzenledikleri mitinglerde sıklaşıyor.


Adaylar genelde farklı bölgelerde ve illerde seçim çalışması yürütürken bu kez bir ilk yaşanıyor. Günler önce Erdoğan’ın Trabzon ve Rize’deki miting tarihleri belli olmuş 13 haziran’da Trabzon ve Rize de bulunacağı belirtilmişti.

 

Erdoğan’ın Rize ve Trabzon’da vatandaşlara sesleneceği saatlere yakın saatlerde CHP adayı Muharrem İnce’de komşu iller olan Giresun ve Ordu’da olacak.Erdoğan,13.30’da Trabzon, 17.30’da ise Rize’de, İnce de saat 14.00 de Ordu’da, saat 16.00’da ise Giresun’da halka seslenecek..

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, Karadeniz’de oldukça güçlü bir potansiyele sahip olan Erdoğan’ın etkisini kırmaya çalıştığı, o nedenle aynı gün ve saatlerde komşu illerde mitingler düzenlediği öne sürülüyor.

Paylaş
528 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Amansız Takip. Erdoğan ve İnce Aynı Saatlerde Karadeniz’de. için 2 Yorum

  1. Siyasetçi dedi ki:

    Binali Yıldırım da aynı gün saat 14.00 de Gümüşhane’de halka seslenecek.Demek Doğu Karadeniz hem AKP, hem de CHP için son derece önemli. Annesi Rizeli olan Muharrem İnce bölgede ilgi görebilir ancak Karadeniz her zaman Erdoğan’a sahip çıkmıştır..

  2. Öğretmen Bey dedi ki:

    Binali Yıldırım’ın Giresun ve Ordu mitinglerinde allahın kulu yoktu. Bakalım Muharrem İnce ne kadar insan toplayacak. Giresun ve Ordu seçmeni fındık fiyatından ötürü hükümete tepkili. Geçen sene 15 tl olan fındık bu sene 8 tl’den gidiyor. Karadeniz sahilinde akp hüsrana uğrayabilir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle