Hoşgeldiniz   brazzers porno

Çayeli Eğitim Camiası iftarda Buluştu.

12 Haziran 2018

Çayeli Eğitim Camiası iftarda Buluştu.
Rize Çayeli İ​lçe Milli Eğitim Müdürlüğünce  Çayeli Belediye Başkanı Atilla ESMEN’in katkılarıyla İlçede görev yapan öğretmen, yönetici ve eğitim çalışanları ile ailelerine iftar yemeği düzenlendi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, masaları tek tek dolaşıp misafirlerine “Hoş geldiniz.” dedi.

Yemek Öncesi Hoş Geldin Konuşması Yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.  Ramazan ayının birlik ve beraberlik, herkese, sağlık ve başarı getirmesini yüce Allah’tan niyaz etti. Bu Gecenin Kadir Gecesi Olması dolayısıyla tüm misafirlerin Kadir Gecesini tebrik etti.
Daha önceden planlanmış davetleri olması dolayısıyla İlçe Kaymakamı Oğuz ŞENLİK ve Belediye Başkanı Atilla ESMEN davete katılamadı. Ancak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlçe Kaymakamımızın Öğretmenlere yönelik yıl içinde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür mesajını katılımcılara iletti .

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN de eğitim öğretim yılı içerisinde büyük bir fedakârlıklarla emek sarfeden öğretmenlere ve bu programın hazırlanmasında emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür etti.
Paylaş
163 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Çayeli Eğitim Camiası iftarda Buluştu. için 4 Yorum

 1. Ahmet YILMAZ dedi ki:

  Öğretmenlerine sahip çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü tebrik ederim. Öğretmene iftar nasıl düzenlenir herkes gördü. Dört dörtlük bir programdı. Herşey yerli yerindeydi. Bir öğretmen olarak bana verilen değerden dolayı çok mutlu oldum.

 2. Ahmet GÜR dedi ki:

  Herşeyi ile mükemmel bir iftar programı oldu. Emeği geçenlere başta Müdür bEY OLMAK ÜZERE HERKESE TEŞEKKÜRLER

 3. Agresif Leventler dedi ki:

  Bütün yılın yorgunluğundan sonra iftarda buluşmamız muhteşem oldu.Çok sayıda katılım oldu. Öğretmenlere dever verip bu organizasyonu yapan herkese teşekkür ediyoruz.Altta yorum yazan görme yetisini kaybetmiş arkadaş için çayeli meydan yakınlarında bir optikçi mevcut.

 4. Sami dedi ki:

  500 öğretmenden gelen sayısı 50, 50 de aileşeri 100. Gerisi eş dost.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle