Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

’GÖZÜN KÖR’’ OLMASIN!..

13 Haziran 2018

’GÖZÜN KÖR’’ OLMASIN!..
‘’GÖZÜN KÖR’’ OLMASIN!..

Son 15 yılda uygulanan sağlık sistemi her ne kadar DOKTORLUĞU SANAT OLMAKTAN ÇIKARDI ise de biz mesleğimizin ve yaptığımız işin ameliyat sayısı ya da muayene edilen hasta sayısıyla ölçülüp değerlendirilecek bir yüksek teknikerlik işi olmadığını, aksine bunun gerçek bir BİR SANAT oluğunu iddia ediyor ve bu inançla hizmet vermeye, eğitime ve öğretime devam ediyoruz.

İşte ispatı!

Çok yaşlı bir hastamızın, eskiden “kehribar katarakt” diye tarif ettiğimiz gözünden, benim özel yöntemim olan KEKKE tipi bir ameliyat modeliyle çıkardığımız lensine ait nukleus.
Göz doktorluğu sanatının “YÜZÜK TAŞI” olarak dışa vurumu

Artık bunu da göremeyen siyasetçiye, bir göz doktoru olarak “gözün kör olsun” diyemeyeceğime göre, “kardeşim gel seni bir muayene edeyim” diyeceğim. Başka ne diyeyim!

Prof. Dr. Şaban ŞİMŞEK

Paylaş
436 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

’GÖZÜN KÖR’’ OLMASIN!.. için 4 Yorum

 1. Adam Olan Rizeli dedi ki:

  Şaban Şimşek’i Rize yememiştir. Her zaman gerçek Rizelilerin başının üstünde yeri vardır. Lafını bilerek konuş. Şaban Şimşek’in hemşehrisi olarak her zaman arkasındayız. Onu yiyenlere de bir mani yazayım:

  Şaban yedinuz mi
  Rizeden kovdunuz mi
  24 haziranda
  Havayı aldunuz mi…

  Değerli hemşehrilerimin ve Saban Hocanın bayramını kutluyorum…

 2. Süleyman YILMAZ dedi ki:

  HOCAM RİZE BÖYLE BİR YER, YANİ ADAMI YER. SİZİ NASIL YEDİLERSE… SON YAPILAN ATAMA HER ŞEYİ GÖSTERİYOR. RİZE YİNE ESKİ RİZE MAALESEF

 3. andonlu dedi ki:

  yani?

 4. Tatar ramazan dedi ki:

  Hüseyin Karaman’ı senin tabirinle “büyük reis” yeniden rektör atadı. Bu sana kapak olsun. Ömrün boyunca hizmet ettiğin siyasal islam’ın ne olduğunu umarım görmüşsündür…Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle