Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

GÜNLERİ,GÜNLERİ,BAYRAM  GÜNLERİ 

13 Haziran 2018

GÜNLERİ,GÜNLERİ,BAYRAM  GÜNLERİ 
GÜNLERİ,GÜNLERİ,BAYRAM  GÜNLERİ 

Değerli okuyucu kardeşlerim, 

Sizlere,Sevgi,Saygı,Selamlar. 

Düşünceleri sözle anlatmak,yazılı olarak anlatmak kolaydır.

Düşüncelerimizi anlatmada zor ve gerçek olanı her yerde, her zaman  yaşam süreci içerisinde davranışlarımızla nakış-nakış, dikiş-dikiş uygulamak önemlidir. Büyük büyüklüğünü, küçük küçüklüğünü bilmeli, ona göre eylemde bulunmalıdır. İşte bayramlarımız, yaşantımız, toplumsal kaynaşma, toplumsal barış o zaman olur. MUTLU ve HUZURLU bir yaşam düzeni o zaman oluşur.Somut değer kazanır. 

Bizler için bizim mutluluğumuz için özlüsü yarınlarımız için canını veren ŞEHİTLERİMİZE  ALLAH’tan  RAHMET diliyorum.Yine bizler için BAYRAĞIMIZ, VATANIMIZ için sakat kalmış GAZİLERİMİZE sağlıklar diliyorum.
Evet düşüncelerimizle yola çıktığımızda hemen aklıma briç sporu geliyor.BRİÇ bir düşünce sporudur.Düşünce düşünceleri  üretir.İnsanların çağa uyumluluk sağlayabilmesi için  yaşadığı yöreye göre,yaşadığı ülkeye göre ve yaşadığı DÜNYA’ya göre DÜŞÜNCE  üretmeliyiz.Kişisel çıkar ve menfaate göre düşünce üretimi verimsiz ve sakattır.Saygı ve sevgiden uzaktır.Adaletin, Hakikatın ve kardeşliğin her zaman içinde olmalıyız.Yeni ve farklı düşünceler olmazsa yaşantının,birlik,beraberliğin güzelliği azalır.Kısaca yaşantımızdan zevk almayız. Mutsuzlaşırız. 

Değerli  velilerimiz, gençlerimiz, kardeşlerimiz, hepinizin  RAMAZAN BAYRAMINI kutluyorum. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Geleceğimiz, yarınlarımız sizlersiniz. Yazın  ÜCRETSİZ  BRİÇ  kurslarımız devam etmektedir. Rize Briç Spor Kulübü olarak Beyinlerin ileriye dönük çalışmalar yapması için BRİÇ öğrenin diyorum.Çalışma proğramımız sizin müsait zamanınıza göre düzenlenecektir. Cep telefonum:  0532 55 11 444 ‘tür. Kulübümüze gelin, görün konuşalım, tanışalım ona göre karar verelim. Briç sporu okumuş, belli tahsili ve kültürü almış ailelerin sporudur. Briçin en önemli özelliği beyin hücrelerini son nefese kadar canlı ve çalışır tutmaktır. Kişileri boş konuşmalardan, boş dedikodulardan uzaklaştırmaktır. İnsanlarla konuşmak, saygı, sevgi yasaları içerisinde tartışarak doğru kararlar vermektir. Hayattaki bütün problemleri kısa sürede doğru olarak çözmektir. Kısaca beyni çok yönlü DÜŞÜNMEYE YÖNLENDİRMEKTİR. Kısaca BEYİN düşünce üretimini ZENGİNLEŞTİRİR. Günümüzde oynanan briçle, eskiden kahvelerde oynanan briç çok farklıdır.Şimdiki briç:Disiplin,matematik,psikoloji ve AHLAKİ kurallarla oynanan bir Beyin sporudur. 

Saygı ve sevgilerimle  RAMAZAN BAYRAMINIZI kutlar sağlıklar diliyorum.
 

B A Y R A M L A R 

Bayramlar: 

Beyinlerimizin 

Sevgi dolu zamanlarıdır. 

Bayramlar: 

İnsanların 

Düşünsel olarak birbirlerine 

Saygı zamanlarıdır. 

Bayramlar: 

İnsanların olumsuz düşüncelerden arınmış 

K A R D E Ş L İ K  zamanlarıdır. 

Gelin hep beraber 

SEVGİ,SAYGI ve KARDEŞLİKLE 

Bütünleşelim. 

 

İlyas Ülkü TUĞCU 

Rize Briç Spor Kulübü  Başkanı 

 

 

Paylaş
83 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle