Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli Eğitimci Milli Eğitim Camiasına Veda Etti.

13 Haziran 2018

Rizeli Eğitimci Milli Eğitim Camiasına Veda Etti.
Rizeli Eğitimci Akademik Personel olarak Bandırma Üniversitesine geçiş yaptı.

Rize’nin Kalkandere İlçesinde doğan ve İlkokulu Kalkandere Yumurtatepe İlkokulunda Ortaokulu ve Liseyi Kalkandere Lisesinde tamamlayan KTÜ  Eğitim fakültesinden mezun olan Rizeli eğitimci  Dr.Resul YAVUZ  Milli eğitim camiasına veda etti.

Uzun yıllar  Milli eğitim Bakanlığı bünyesinde çeşitli okullarda öğretmen olarak yapan ve öğretmenlik mesleğinin yanında akademik kariyerine de devam eden Yavuz en son İzmir Eğitim Müzesi Müdürlüğü görevini yürütüyordu.


 

Bu gün kadrosunun bulunduğu İzmir Gaziemir Kipa  Anadolu Lisesindeki arkadaşlarına veda eden Yavuz Bayram sonrası Bandırma Üniversitesindeki görevine başlayacak.

Yavuz ayrılışını Sosyal medya hesabından şu şekilde duyurdu
 

9 yıl 5 ay gururla sürdürdüğüm Milli Eğitimdeki görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bugünden itibaren BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ’NDE Dr. Öğretim Üyesi olarak görevime devam edeceğim. Öğretmenlik görevim sırasında Kars ve İzmir olmak üzere birçok okulda görev yaparken kendımı de inşa etmeye çalıştım. Sayısız olaylar içerisinde birçok insanla tanıştım deneyim kazandım. Unutulmaz dostluklarım oldu. Bu vesile ile herkese teşekkür ederim. Mesai arkadaşlarım lütfen hakkınızı helal edin. Var ise benim tarafımdan hakkım herkese helal olsun. …

Saygılarımla

Dr. Resul Yavuz

Paylaş
601 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle