Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin Başarıya Doymayan Okulundan Yeni Bir Proje

13 Haziran 2018

Rize’nin Başarıya Doymayan Okulundan Yeni Bir Proje
ÇAYELİ RAFTİNGİN MERKEZİ OLUYOR

Çayeli Denizcilik Lisesinden muhteşem bir proje 

Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okuldaki sportif faaliyetlerin geliştirilmesi amacıyla Çayeli Denizcilik Lisesi Spor Kulübü Derneği’ aracılığıyla İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığına 2018 yılında yaptığı ”Çayeli Raftingin Merkezi Oluyor”  projesi 11.06.2018 tarihinde kabul edildi.

“Çayeli Raftingin Merkezi Oluyor Projesi” ile Çayeli Denizcilik Lisesi   Spor Kulübü Derneği bünyesinde yürütülen rafting sporu konusunda farkındalık kazandırılmak amaçlanıyor. 138.000,00 TL bütçe ile hazırlanan proje 102.100,00 TL şeklinde revize edilerek Haziran 2018 yılında kabul edildi.

Rize Valiliği İl  Dernekler Müdürlüğü ile  13.06.2018 tarihinde yapılan  protokol ile  proje yürürlüğe girmiştir.
Proje ile;

Rize ilinde rafting sporunu yaygınlaştırmak,

Rafting sporuyla uğraşan sporcu sayısını artırmak,

Milli Takıma yükselen rafting sporcusu sayısını artırmak,

Gençlerin serbest zamanlarını verimli geçirmesini sağlamak,

Gençlerin spora yönlendirerek sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamak,

Gençlerin spor yoluyla bağımlılıklardan kurtulmasını sağlamak hedeflenmektedir.

 “Çayeli Raftingin Merkezi Oluyor” projesi Rize ilinde eğitim gören lise öğrencileri arasından gönüllüleri  kapsamaktadır. Projenin  başlangıç tarihi 18.06.2018;  bitiş tarihi   ise 08.05.2019 olarak belirlenmiştir.

Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2005 yılından beri rafting ve kano faaliyetleri yürütmekte olup,  Türkiye, Avrupa ve  Dünya Şampiyonu olan sporcuları  bünyesinde bulundurmaktadır.

Okul, Çayeli Denizcilik Lisesi Kulübü Derneği aracılığıyla çeşitli projelerden kaynak sağlayarak ilimizde sporcu öğrencilerin yetişmesine katkı sağlamaktadır.

Bu proje İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenmektedir.
Paylaş
259 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin Başarıya Doymayan Okulundan Yeni Bir Proje için 7 Yorum

 1. Muhtar dedi ki:

  şu batuhan denen şahıs emniyet tarafından araştırılmalı. Neymiş bunun zoru. Rizenin başarılı olması Rizeden milli sporcuların yetişmesi, güzel projeler icra edilmesi, hibeler alınması onu neden rahatsız etmiş merak ettik.

 2. lüzümsüz insanlar dedi ki:

  Rafting kano deniz su sporudur batuhan mey, ayrıca okulun diğer bütün spor dallarında dereceleri mevcuttur. Mezunları arasında ülkenin en seçkin üniversitelerinde mühendislik okuyanlar vardır. Dünyanın her yerinde yüze yakın kaptan şu an aktif olarak çalışmaktadır. yorumun çoook komik oldu..Ha tıp falan istiyosan git fen ve anadolu liselerini takip et belki bulursun 🙂 başarı zoruna gitti anlaşılan 🙂

 3. Ahmet GÜR dedi ki:

  Butuhan Bey siz ne tür ilaç kullanıyorsunuz gerçekten merak ediyorum çünkü akıl vicdan sizde yok olmuş

 4. Emre yağcı dedi ki:

  Bu kulübü kuran çayeline mal eden sevgili hızır hocamızı tebrik etmek lazım.Ama haberde ismi olsa iyiydi gibi geliyor.bizi de o üye etmişti kulübe

 5. Iyidere dedi ki:

  Eğitim yeri nerde olacak

 6. Batuhan bey dedi ki:

  ne zaman akademik başarınızı göreceğiz…rafting işi spor liselerinin işi…kaç öğrencinizi 4 yıllık fakültelere yerleştirdiniz…işiniz gücünüz kahve kek kıraathane…

 7. Veli dedi ki:

  Lise öğrencileri mi katılabiliyor eğitimeSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle