Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize Vakfının Geleneksel Balosu Renkli Görüntülere Sahne Oldu.

23 Haziran 2018

Rize Vakfının Geleneksel Balosu Renkli Görüntülere Sahne Oldu.

Rize Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından her yıl düzenlenen, Rize kökenli ve Rizeli dostlarını buluşturan “Rize Vakfı Geleneksel Balosu” önceki akşam Kadıköy Çiftehavuzlar Büyük Kulüp sosyal tesislerinde yapıldı.


 

Sunuculuğunu Neslihan Maltepe’nin yaptığı, sanatçı Zara’nın sahne aldığı gece havuz başında konukların sohbet edip ülke gündemini tartıştıkları kokteyli ile başladı. Rize Vakfı Başkanı Orhan Keçeli’nin gecenin mahiyetine dair yaptığı konuşmadan sonra sanatçı Zara yaklaşık 2 saatlik performansında üçte Karadeniz türküsü seslendirdi.


 

Rize’de inşaatı süren AVM ve Rezidans Projesinin tanıtımının da yapıldığı gece, Karadeniz Folklor Ekibi Trabzon yöresi horon gösterisi ile sona erdi.

Adnan Yavuz Aksoylu

Paylaş
411 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle