Hoşgeldiniz   brazzers porno

Beşiktaş’ın Karadenizli Başkanına Sevgili Dayanmıyor.

30 Haziran 2018

Beşiktaş’ın Karadenizli Başkanına Sevgili Dayanmıyor.
Fikret Orman ile Özlem Kaymaz’dan şok ayrılık! 45 gün sürdü

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Özlem Kaymaz sürpriz bir şekilde ilişkilerine noktayı koydu. Fikret Orman, Ukraynalı manken sevgilisinden sonra Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz’dan 45 günde ayrıldı. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, şok ayrılığı kaleme aldı. İşte o yazı…

Beşiktaş’ın çapkın başkanı Fikret Orman’a sevgili dayanmıyor! Orman, Ukraynalı manken sevgilisinden sonra Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz’dan 45 günde ayrıldı. Fikret Orman, eşi Sedef Orman’la boşandıktan sonra özel hayatında istikrarı bir türlü tutturamıyor. Fikret Orman’ın Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz’la ilişkisi ortaya çıktığında yakın dostları çok sevinmişti ancak ayrılık haberi herkesi çok şaşırtmış.


”BENCE GÜZEL TAKIM OLDUK” DEMİŞTİ:

İkilinin mutluluğu kısa sürdü. Kaymaz’ın “Çok iyi anlaşıyoruz, mutluyuz” dediği ve geçen hafta Bodrum’da birlikte misafir ağırladığı Orman’la aşkı bitti. İkilinin ayrılık kararı, sosyetede büyük şaşkınlık yarattı. İddiaya göre 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz’la ilişkisinde ciddi bir adım atmaya karar vermişti. Kaymaz, evlilik iddiasını dün verdiği röportajında üstü kapalı olarak doğrulayıp şöyle konuşmuştu: “Fikret’le çok keyifli bir ilişkimiz var. Bence güzel takım olduk. ‘Bir daha evlenmezsiniz değil mi?’ diye soruyorlar. Ancak evlilikten dilim filan yanmadı.”

AŞKINI CÜMLE ALEME DUYURMUŞTU:

Fikret Orman’ın yeni sevgilisini, dede toprağı olan Artvin’e götürdüğü ortaya çıkmıştı. Kocabey, Meseli, Şavsat’ta doğa ile iç içe tatil yapan ikili çok mutlu. Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını cümle aleme duyurmuştu.


EL ELE PARTİYE KATILMIŞLARDI:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda düzenlenen bir doğum günü partisine el ele katılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın geçtiğimiz haftalarda birliktelikleri el ele katıldıkları Esra Erol’un doğum gününde anlaşılmıştı.

Fikret Orman’ın 1992’de evlenip 2002’de boşandığı Sedef Orman’dan iki kızı var. Kaymaz’ın ise 16 yıl evli kalıp 2012’de boşandığı Hollandalı Watze de Vries’den 3 çocuğu var.

Eski mankenle ünlü yönetici, nikah masasına Kurban Bayramı’ndan sonraki günlerde yurt dışında oturmayı planlıyordu. Hatta Fikret Orman, dostlarına “Eylül’de imzalar atılsın istiyorum” demişti.

Günaydın/internethaber

Paylaş
605 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle