Hoşgeldiniz   brazzers porno

DOĞU KARADENİZ’İN  GÜLLERİ 

04 Temmuz 2018

DOĞU KARADENİZ’İN  GÜLLERİ 
DOĞU KARADENİZ’İN  GÜLLERİ 

Değerli okuyucu kardeşlerim. 

Bir yıla yakın bir süre oldu Arhavi Majörler Briç Spor Kulübü’nün her hafta Salı günleri düzenlediği ikili briç  turnuvasına katılalı. Briçten, insanlıktan, sevgiden ve kardeş gibi yaşamaktan aşırı bir haz duydum. İNSANLIK ÖLMEMİŞŞŞŞŞ. Umutlar  tükenmemiş. 

Kulüp Başkanı ve Hopa,Arhavi,Fındıklı briç sporcularının tümü:Sevgili,saygılı ve hoş görülü insanlar. Tadına doyum olmayan ikili briç turnuvaları yaptık. Sağ olsunlar. Var olsunlar. Gerçek briç, arkadaşlık ve kardeşlik içinde oyunlar oynadık. Sosyalleşmiş insanların içinde insan olmanın onurunu gururunu yaşadım,yaşıyorum. 10.07.2018 Salı günü yapacağımız ikili briç turnuvasını  RİZE BRİÇ SPOR KULÜBÜ’ÜNDE  yapılmasının kararını aldılar. Kulübümüz adına büyük bir mutluluk duydum. Teşekkürlerimi sevgili kardeşlerime bir kez  daha yineliyorum.  Bu yıl içerisinde her hafta yapılan turnuvalarda ayın birincilerine KUPA verme kararı aldılar.Güzel bir organize.


 

Mart,Nisan,Mayıs ve Haziran aylarının şampiyonu METİN ÖZDEMİR  ve  KENAN ÖZŞAHİN  oldular.Bu ikili sadece başarı ve şampiyonluklarını değil, İNSANLIĞIN  bütün güzelliklerini nakış-nakış,dikiş-dikiş sergilediler. Sonsuz  TEBRİKLER. 

ŞAMPİYONLARLA  RÖPORTAJ 

-Adınız Soyadınız:-Metin ÖZDEMİR 

-Mesleğiniz:-DOKTOR 

-Şu anki göreviniz:-Arhavi Devlet Hastahanesi Başhekimi 

-Süper başarınızı neye borçlusunuz?-Partnerimle(ortağımla)sürekli beraber oynamamıza ve beraber ikili çalışmamıza.Başarı yan gelip yatmakla değil,konuşmakla hiç değil.ÇALIŞMAKLA   olur. 

-Briç sporcularına söylemleriniz nedir? –Ortağına ve rakiplere saygılı olmak.Disiplinli olmak.Kendisini oyuna motive etmek. 

-Briç sporunu nasıl geliştiririz?

-İyi ve usta oyuncuları sürekli izlemek.Briç kitapları okumak.Her zaman çooookk çalışmak. DOĞU KARADENİZ’İN  GÜLLERİ 

-Teşekkür ederim.-Ben teşekkür ederim. 

-Adınız Soyadınız:-Kenan ÖZŞAHİN 

-Mesleğiniz:-Matematik öğretmeni. 

-Şu anki göreviniz:-LİSE  MÜDÜRÜ 

-Briç sporu ile ilgili sözleriniz:-Briç bir zeka sporudur.Sabır oyunudur.Disiplin ve konsantre oyunudur.Matematik oyunudur.Bir AHLAK oyunudur. 

-Başarınızı neye borçlusunuz?-Disiplinli oynamaya,Rakiplere saygı,sevgi duymaya. 


-Briççilere anlatımlarınız:-Yetenekli gençleri  keşfedip briç kulüplerinde açılacak kurslara katmak. Kurs öğretmenlerinin iyi, güzel rehberlik etmesi.  Zevkli ve çekici bir beyin cimnastiği olduğunu kavratmak. 

-Teşekkür ederim.-Ben teşekkür ederim. 

Briç sporuna katkılarından dolayı  RİZENİNSESİ’NE sonsuz teşekkürler. 

Sağlıklı günler diliyorum. 

 

İLYAS ÜLKÜ  TUĞCU 

Rize Briç Spor Kulübü  Başkanı 

 

 

 

Paylaş
252 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

DOĞU KARADENİZ’İN  GÜLLERİ  için 13 Yorum

 1. Başkan dedi ki:

  Doğu Karadenizin Gülleri Rize Briç Spor Kulübünde yapılan turnuvada yine birinci oldular.Tebrikler.

 2. Başkan dedi ki:

  Değerli yorumlarınıza sonsuz teşekkürler.

 3. İhsan BİRİNCİ dedi ki:

  Arkadaşları tebrik ediyorum.Teşekkürler Başkan.

 4. Keriman TUĞCU dedi ki:

  Takım oyunları dayanışmayı ,sevgiyi ,hoşgörüyü, kutlamayı ,evrensel kardeşliği pekiştirir..Çalışmayı hırslı olmayı ve başarının sonucumu almayı.Kupa alan değerli arkadaşları candan kutluyorum.Sayın başkan İlyas Ülkü’ye özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum..Briç, evrensel bir zeka oyunudur..Bu spor dalına önem verilip gençlerin daha çok katılmasını, kulüpten ders almasını ıstiyorum..Yaratıcı bir beyne sahip olmak ,iyi düşünmek için tüm severler,merak edenler Briç Külübüne …Sevgi ve Saygılarla..

 5. SERCAN TUĞCU dedi ki:

  Başarıya giden yol hiçbir zaman çiçekli yollardan geçmez, başarıya giden yol dikenlikler den, sarp geçitlerden gider. Sizler gibi azimli ve sabırlı insanlar bunu çok iyi bilirler. Başarınızı tebrik eder sizleri kutlarım.

  Rize ve Doğu Karadenize böyle güzel sporu kazandırdığınız için , Rize Briç Spor Kulübü başkanımız İLYAS ÜLKÜ TUĞCU ‘ ya teşekkür ederiz.

  Saygılar.

 6. Mehmet Aslankaya dedi ki:

  Zaman zamanda olsa ben de turnuvalara katılıyorum.Arhavili arkadaşlarımızdan gördüğümüz saygı ve sevgi briçten de öte.Metin Özdemir ve Kenan Özşahin arkadaşlarımı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

 7. Korkmaz Ünal dedi ki:

  Son yıllarda Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Arhavi Majörler Briç Spor Kulübü önderliğinde, Fındıklı, Rize ve Hopa’lı briçseverlerin katılımıyla çok samimi bir briç kitlesi oluştu. İki yılı aşkın bir süredir Arhavi’de her hafta Salı günleri düzenlenen briç turnuvaları başlangıçta 20 kişi ile yapılırken zamanla artarak son aylarda 40 kişiye kadar ulaşmıştır. 2018 yılı yaz sezonu boyunca Fındıklı ve Rize’de devam edecek olan Salı turnuvaları bölgemizde briçin gelişmesine katkı sağlamaya devam etmektedir. Bölgemizde bric sporunun bu seviyeye ulasmasinda basta Arhavi Majörler Bric Spor Kulübü Başkanı Sayın Sefer Gedik, Rize Briç Spor Kulübü Başkanı Sayın İlyas Ülkü Tuğcu ile bölgemizin tüm bric dostlarina teşekkür ederiz.

 8. Kenan ÖZŞAHİN dedi ki:

  Teşekkürler Sayın Başkan…

 9. sefer gedik dedi ki:

  bu oluşuma katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum .başarılarındn ötürü metin -kenan çıftini tebrik ediyoru.

 10. İsmet Özdemir dedi ki:

  Teşekkürler başkanım.Emeğine,kalemine sağlık.Bu oluşumda sizlerin de büyük katkısı oldu.Her şey için teşekkürler.Umarim bu etkinlik uzun yıllar büyüyerek ve gelişerek devam eder.Katılan tüm bir-üç severlere teşekkür eder,Metin ve Kenan kardeşimi gönülden kutlarım.Sağlıcakla kalın…

 11. sefer gedik dedi ki:

  bu birlıklteliğe katkısı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum üstün başarı gösteren metin kenan çiftını bir kez daha kutluyorum.

 12. Serkan ergin dedi ki:

  Briç sporunun tanıtımı ve bölgemizde geniş kitlelere ulaşması adına çok güzel yazı olmuş teşekkürler
  Ayrıca üstün performans göstererek 3 ay üst üste birinci olan Metin ve Kenan beyide kutlarım

 13. Başkan dedi ki:

  Veresiyem olmaz,yorumlarınıza peşinen teşekkür ederim.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle