Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Türkiye genelinde %0,93 ‘lik dilime giren öğrencilere ödül

04 Temmuz 2018

Rize’de Türkiye genelinde %0,93 ‘lik dilime giren öğrencilere ödül
ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVINDA BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ.

2018 Ortaöğretime Geçiş Sınavında büyük bir başarı göstererek Türkiye genelinde %0,93 ‘lik bir dilime giren öğrenciler Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN tarafından ödüllendirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN İmam-Hatip Ortaokulunda 8/A sınıfı öğrencisi Cemre ÇAKIR, Hüseyin Rüştü Altunbaş Ortaokulundan 8/D Sınıfı öğrencisi Yiğit Efe ÖZDEMİR, okul müdür yardımcıları Celalettin GENÇ ve Ayhan BOZKURT ile Yiğit Efe ÖZDEMİR’in aynı zamanda velisi olan Matematik öğretmenimiz Savaş ÖZDEMİR’İ makamında kabul etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN Ortaöğretime Geçiş Sınavında başarı gösteren öğrencileri sınava hazırlanma sürecinde farkındalık gösteren velilerini ve ailelerin sınav süreciyle ilgili her türlü tedbiri alan okul müdürlerini tebrik etti.


 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN başarılı olan öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Yerleşecekleri ortaöğretim kurumlarında ve bundan sonraki eğitim hayatlarında kendilerine başarılar diledi.
Paylaş
577 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Türkiye genelinde %0,93 ‘lik dilime giren öğrencilere ödül için 12 Yorum

 1. Acı gerçekler dedi ki:

  İlçede eğitimi kim yönetiyor.Ayyuka çıkan söylentiler doğruysa vah ki va

 2. Semih altürk dedi ki:

  Çayelindeki devlet okullarını ve öğretmenlerini beğenmeyip çocuklarını özel okullarda okutan sen nefer kesildin… Çok komik oluyorsun.. takma isimleri bırakta adını yaz neden yazamıyorsun?

 3. Uzak denizlerden dedi ki:

  Hüseyin Şahin Müdürümüz Çayelinde eğitim öğretime bir çekidüzen vermiştir. Bir disiplin getirmiştir. Bundan yatmaya alışık olanlar elbetteki rahatsız olmuştur. Fakat çayelili çocukların önü ve ufku açılmıştır. Kendisinden Allah razı olsun.

 4. Fikret Yılmaz dedi ki:

  Çayeli milli eğitim ile ilgili güzel bir haber basında yayımlansa bazı tipler bundan rahatsız oluyorlar. Arkadaşım sizlerde Çayelinin güzelliklerine karşı bir rahatsızlık mı var. Eğer böyle bir hastalığınız varsa Allah rızası için gidin tedavi olun. İnsanlara lütfen çamur atmayın. Haber yayımlanır yayınlanmaz hemen karalamaya başlayan bu kişilere tavsiyem; önce insan olun. Önce adam olun.

 5. Tevfik BİRİNCİ dedi ki:

  Çayeli ile ilgili bir başarı haberi çıkınca bazıları neden kinlerini ortaya çıkarıyor doğrusu anlamıyorum. Daha iyiye, daha güzele nasıl ulaşabiliriz diye hiç düşünmeden çamur atmanın peşine koşmak acaba kime ne kazandırır. İsimlerini dahi yazamayan, klavye kabadayıların sizlerin ömrü çamur atmakla geçecek. Sizler hayat boyu mutlu olamayacaksınız. Hep kin kusacaksınız. Ama iyiler hep başarının, mutluluğun peşinden koşacaklar

 6. Sayın veli ye dedi ki:

  O tempo(!) neden sonuç vermez.

 7. veli dedi ki:

  çayelinde eğitimin her alanında son 2 yılda müthiş bir tempo görüyoruz. Akademik başarıların yanında sosyal kültürel sportif alanlarda da büyük başarıların gelmesi bizleri çok memnun ediyor. Milli Eğitim Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

 8. Veli dedi ki:

  Yıl olmuş 2018 okulmudur evmidir işhanımıdır nedir belli olmayan yerde çocuklarımıza eğitim yaptırılıyor.Hiç yakışıyor mu çayelindeki o merkez ojul Rizeye.Siz kendi çocuğunuzu orda okuturmusunuz.Ayıptır orda okuyan çocukların günahı ne.Acil çözüm istiyoruz

 9. Öğretmen bey dedi ki:

  Ahmet bey çünkü Rize pahalı, veliler öğretmenlere baskı uyguluyor, siyasi baskı var öğretmenlere angarya işler yaptırılıyor. Rizeli olmayan öğretmenler de tayin senesi gelince rizeden kaçıyor. Sosyal etkinlik yok sahil kokuyor. Dolmuş şoförleri bile rizeden gitme sebebi. Okumuş adam bu yüzden Rize’de kalmıyor. Doktor da aynı polis de aynı. Bakın pazarda Kaçkar devlet hastanesi var içi bomboş. Doktor yok içinde. Sebepler aynı.

 10. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Kızımın okulunda nerdeyse öğretmen kalmadı.tayin olup gittiler burada gelen öğretmen neden kalmıyor. Ücretli öğretmenlerden bıktık.

 11. Ver mehteri dedi ki:

  Bilimsel olarak toplumun yüzde üçü üstün yetenekli.. geri kalan yüzde doksanyedinin durumu ne bi açıklasanız da bilsek..İlde kaçıncıyız ilçe olarak mesela..Çocukların matematik net ortalaması ne mesela.bunlar yok bulduğunuz her reklam malzemesine yapışın… gerisinin canı çıksın…

 12. İsmail AKKUŞ dedi ki:

  Başarıyı ödüllendirmek gerekir. Son dönemlerde Çayelinin başarılarını görmek biz velileri mutlu ediyor. Yavrularımızın dereceye girmelerinde emeği geçenlere teşekkürler
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle