Hoşgeldiniz   brazzers porno

RTSO heyetinden Yazıcılar’a Ziyaret

06 Temmuz 2018

RTSO heyetinden Yazıcılar’a Ziyaret
RTSO BAŞKAN VE YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET.. 

Rize Sanayi ve Ticaret Odası başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ve beraberinde; Meclis başkanı Şükrü Cevahir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Temizel, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Mürteza Agun, İsmail Selim Bilgin ve Genel Sekreter Gafur Karali olmak üzere Gazetelerimiz; Haber Karadeniz ve Yeni Gündoğdu gazetelerinin haber Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni Orhan Yazıcılar’ı makamında ziyarette bulundular. 

Bilindiği gibi 03.04.2018 Günü yapılan RTSO Olağan seçimlerinde mevcut başkan Şaban Aziz Karamehmetoğlu tekrar dört yıllığına oda başkanı seçilmişti. 

Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Gazeteci Yazar Orhan Yazıcılarla gündemdeki konularla alakalı bir süre sohbet ettikten sonra; yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. 


RTSO’sı nın yönetimi ise Rize’nin en modern ve gelişmiş Tula Basın ve Modern matbaasını ziyaret ettikten sonra çalışmalarında başarılar dilediler.  

Heyet daha sonra her iki Gazete’nin hazırlanışı ve baskı sistemini yerinde inceledikten sonra, çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldılar. 

Tuba TOPTAN 

 

Paylaş
236 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle