Hoşgeldiniz   brazzers porno

İl dışından gelenler Rize’nin çehresinin değiştiğini ifade ediyor.

07 Temmuz 2018

İl dışından gelenler Rize’nin çehresinin değiştiğini ifade ediyor.

AŞKAN KASAP’TAN SEÇİM SONRASI İLK ZİYARETLER “YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Hafta sonunu vatandaşların istek ve taleplerini dinlemeye ayıran Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 16 yıllık Ak Parti Hükümetinin iktidar olduğu süre içerisinde hayallerde olan projeleri ve hizmetleri hayata geçirdiğini söyledi.

Öğlen namazını sahil camiinde vatandaşlarla birlikte kılan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, namaz çıkışında sahil cami önünde vatandaşlarla birlikte çay içerek sohbette bulundu. Geçtiğimiz ay yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından sokak ziyaretlerine devam eden Başkan Kasap,  24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayarak hizmetin yanında yer alıp sandıklara koşan Rizeli hemşerilerine ve gerek ülkemizde gerekse yurt dışından oy kullanan her bir vatandaşa teşekkür etti.4 YIL İÇERİSİNDE HER ALANDA HİZMET YAPTIK…

Vatandaşlara belediye hizmetlerini nasıl bulduklarını, beklentilerini, taleplerini soran Belediye Başkanı Kasap vatandaşlardan olumlu cevaplar aldı.

Kasap, “Göreve geldiğim günden itibaren memleketime hizmet etme gayreti içerisinde oldum. Rize Belediyesi olarak alt yapıdan üst yapıya, şehrin aydınlatma sorunundan sosyal alanda yapılan çalışmalara, yol, su, kanalizasyon hizmetlerinden projelere bir çok alanda çalışmalar yürüttük. Projelerimizin bir kısmı sona yaklaşırken, bir kısmında çalışmalar devam ediyor. Yapmış olduğumuz hizmetleri gerek sosyal medyadan gerekse basın yoluyla halkımızla paylaşıyoruz. Bizlere hizmet için bu koltuklarda yer verildi ve onun bilinciyle görev süremiz içerisinde ekip arkadaşlarımızla birlikte mücadele ediyoruz. Hep birlikte daha yaşanabilir bir şehirle güzel günlere yürüyeceğiz.
Teleferik projesi ihale aşamasına geldi ve yakın zamanda ihalesi yapılacak, Meydan projesinde ise çalışmalara hız verildi yıl sonuna kadar tamamlanmasının sözünü ilgili müteahhit firmadan aldık. Doğu Park Projesi bitmek üzere son çevre düzenlemeleri yapılıyor. Batı Park Projesi Üniversitemizle işbirliği içerisinde deniz dolgusu ile yapımına başlandı ve hızlı bir şekilde ilerliyor. Salarha Tünelinde ışık görünmek üzere çalışmalar duraksamadan sürüyor. Ülkemizde yaşanan olumsuzluklara rağmen devletimizin gücüyle projelerimizi hayata geçirme gayreti içerisindeyiz.

ULAŞILABİLİR BİR BELEDİYE OLDUK…

Cumhurbaşkanımızın deyimiyle “Halkımızın Hizmetkarı Olmaya Geldik” ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyoruz. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda, internet ortamının yaygın kullanıldığı ülkemizde vatandaşımızın bize rahatlıkla ulaşabileceği sosyal hesaplar oluşturduk. Cağrı merkezimizi geliştirdik. Halk günü toplantılarımızda tek tek vatandaşımızı dinliyoruz. Hizmet binamızın girişinde Akıllı Kent Servisi oluşturarak vatandaşın ilk müracat ettiği bir alanı oluşturduk. Fırsat bulduğumuz her an esnaf ziyaretlerimizi yaptık sorunları dinledik ve bu sayede belediyemizin imkanları çerçevesinde istek ve talepleri değerlendirdik. Kurumsal kimliği ön plana çıkartarak ulaşılabilir bir belediye olmaya çalıştık ve halkımızı kucakladık” dedi.
 
İLK BAŞKANLIK DÖNEMİNİZE GÖRE GÜZEL HİZMETLER ORTAYA KOYDUNUZ

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ile sohbet eden vatandaşlar ilk dönemi olmasına rağmen yapmış olduğu çalışmaları başarılı bulduklarını ifade ederek, özellikle halkın şehirde rahat hareket edebilmesi, çevre düzenlemeleri, ışıklandırma, sosyal alanda çalışmalar ve yol çalışmalarında önemli adımlar atıldığını ifade ettiler.

Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan memnun kalan ve vatandaşın memnuniyetinin kendisine daha bir çalışma azmi kattığını ifade eden Başkan Kasap, içerisinde 4 yıllık belediye çalışmalarının yer altığı “Hizmette 4. Yıl” isimli dergiyi sohbet sonunda vatandaşlara takdim etti.
Sohbet sonrası cami çevresini gezen Başkan Kasap, belediyenin yapmış olduğu Led sokak aydınlatma çalışmasından vatandaşların cami etrafına da istemeleri üzerine aynı çalışmanın cami önünde yapılması için teknik ekibine talimat verdi.

Balıkesir’den Rize’ye gezmek için gelen vatandaşlar Başkan Kasap’a kendilerinin il dışından geldiklerini ve daha önceki yıllara göre Rize’nin çehresinin değiştiğini ifade ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Paylaş
540 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İl dışından gelenler Rize’nin çehresinin değiştiğini ifade ediyor. için 8 Yorum

 1. rizeli dedi ki:

  ”İl dışından gelenler Rize’nin çehresinin değiştiğini ifade ediyor.”
  Güldürdün beni Allah ta sizi güldürsün… vallah biz hangi rizede yaşıyoruz veya siz hangi rizeden bahsediyorsunuz..

 2. rizeli dedi ki:

  çiçekci başkan reşat başkan başka bir hizmetini gören olmamıştır birde şemşiyeci başkan olur

 3. FENERLİ dedi ki:

  bu kadar yalanı yazmak için ne kadar çalıştınız 5 yılda rizeye bir otobüs terminali bile veremediniz hangi ilde bu kadar pislik içinde bir terminal var 5 yilda rize belediyesi yaptıgı hizmet mesaj atmak rizede belediye başkanı varmı yokmu belli bile değil kimi kandırıyorsunuz

 4. Gözlemci dedi ki:

  Sahilde masalardan yürüyenez olduk. Temizliğe yeteri kadar önen verilmiyor, dışarıdan gelen misafirlerimizle rahat gezemiyoruz. Lütfen buba bir çare bulun.

 5. Ali dedi ki:

  Evet Sayin Baskan, il disindan her yil bir kere memleketimiz Rizeye geliyoruz ve her geldigimizde Sehrimizin Hindistandaki kasabalara daha cok benzedegini goruyorum, bu da Bizi uzuyor! Mega projelerinizi gectik, mevcutu korumaniz dahi gelecek acisindan kafi!

 6. Emin ali dedi ki:

  iyi insan ama belediyecilik farklı bir şey

 7. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Rize gittikçe geri geri gidiyor. Çehresi olumsuz olarak değişiyor, yazık oluyor Rizeye

 8. Rocero dedi ki:

  Bende İstanbul’da duruyorum.bir iki ay arayla rizeye geliyorum.milim değişiklik yok.rize hala bir kasaba.millete masal anlatacağına İyidere köprüsünden öteye bakın.sehircilik nasıl olur yatırım nasıl olur.hizmet nasıl olur bı bakin…başkana tavsiyem budur.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle