Hoşgeldiniz   brazzers porno

Vatandaşın Talebi Başkan Kasap’ın Talimatıyla Anında Yerine getirildi.

09 Temmuz 2018

Vatandaşın Talebi Başkan Kasap’ın Talimatıyla Anında Yerine getirildi.
VATANDAŞIN İSTEĞİ BAŞKAN KASAP’IN TALİMATIYLA KISA SÜREDE YERİNE GETİRİLDİ

Hafta sonunu öğlen namazının ardından sahil camiinde vatandaşlarla bir araya gelerek çay içip sohbet eden Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’tan bir istekte bulunan vatandaşların isteği kısa süre içerisinde yapıldı.

Sohbet esnasında Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap döneminde şehirde sokak aydınlatma çalışmalarında önemli adımların atıldığını dile getiren vatandaşlar, Başkan Kasap’tan aynı çalışmanın sahil cami önünde bulunan parkta da uygulanmasını talep ettiler.
Kendisine gelen bu isteği teknik ekibiyle paylaşarak not aldıran ve hızlı bir şekilde yapılması için talimat veren Rize Belediye Başkanı Kasap’ın talimatı üzerine sahil cami önünde bulunan parkta yeniden düzenleme yapılarak eksiklikler gözden geçirildi.

Çevrede oturan vatandaşların yanı sıra cami cemaatinin de aktif kullandığı parkın aydınlatma sistemi modern ve güçlü ışık veren sokak lambalarıyla donatılarak vatandaşın geceleri de oturabileceği aydınlık bir alana dönüştürüldü.  Ayrıca çevre düzenleme çalışmalarıyla genel bakımı yapılan parkın son hali vatandaşın beğenisini topladı.
Paylaş
764 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle