Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

MHP’li Mayi’nin Rizeli yeni Başkandan Bir istirhamı Var.

10 Temmuz 2018

MHP’li Mayi’nin Rizeli yeni Başkandan Bir  istirhamı Var.
 

Alçak darbe girişiminin 2. yılında çeşitli değerlendirmelerde bulunan Mayi şunları söyledi;

FETÖ terör örgütü bu güzel ülkenin tüm kurum ve kuruluşlarına sızarak o kurumları kendi amaçları için kullanmıştır. Bu kurumların olanaklarını, kendi mensupları için seferber etmiş diğer kişilere yaşam hakkı tanımamıştır. Yurt dışı olanakları, yüksek taltif ve maaşları, rütbe ve makamları hep kendi adamlarına tahsis etmişlerdir. Bu bağlamda FETÖ terör örgütünün ülkemize görünen ve görünmeyen çok sayıda zararı olmuştur.

Yapmış oldukları başarısız darbe girişimi ile uluslararası arenada bizleri küçük düşürmüş, yüzlerce şehit, binlerce gazi ve trilyonluk maddi hasar yanında en büyük darbeyi ülkemizin beşeri sermayesine vurmuştur. Kendi mensuplarına hileli yollar ile işgal ettirdiği kadrolar bu kişilerde olmasaydı, eğitim, ekonomi, sağlık, terörle mücadele ve birçok alanda sorunlarımız daha az olabilirdi.15 Temmuz akşamı Sayın Başkanın halkı sokağa davetine ilk uyan ülkücüler olmuştur. Sokaklarda, caddelerde, meydanlarda ülkenin her alanında vatanını seven kişiler canlarını ortaya koymuşlar ve yabancı ülkelerin bir projesi olduğu her halinden belli bu kalkışmaya son vermişlerdir. Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet gazilerimize sağlık ve sıhhat diliyorum.

FETÖCÜ POLİSLER BANA KUMPAS KURDU

Balyoz ve Ergenekon davalarında olduğu gibi Fetöcü alçaklar bana ve arkadaşlarıma kumpas kurarak usulsüz dinlemeler, delil uydurmalar, tehdit ve şantajlar ile boyun eğdirmek istemişlerdir. MHP Rize il başkanı olduğum dönemde hakkımda ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemine neden olacak birçok iftirayı içeren fezlekeler hazırlanmıştır. Bu kumpası yapan ve emri okyanus ötesinden alan 16 sanık hakkında suç duyurusunda bulundum ve davacı oldum.   

Peki, soru şu neden Zeki Mayi, çünkü o yapının ben kentimde her türlü yapılanmalarına karşı durdum. Hatta üniversite olmadığı dönemde Rize Meslek Yüksek Okulunda ve diğer eğitim kurumlarında başlattıkları abilik-ablalık uygulamalarını en sert şekilde engelledim. Yüce Türk milletinin gençlerini o alçaklardan korudum. Şimdilerde onlara en ağır lafları edenler o zamanlar yanlarından ayrılmazken ben ağır bir şekilde tavrımı koydum. 

YENİ DÖNEMDE YAPILMASI GEREKEN EN ELZEM İŞ KRİPTO FETÖCÜLERİN AYIKLANMASIDIR.

Ülkemiz Pazartesi günü itibariye yeni bir  döneme giriş yapmıştır. Bu yeni dönemin yüce Türk Milletine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan dilerim. Güzel Rize’mizin bir evladı olan Sayın Başkan’dan en büyük istirhamımız kripto Fetöcuları  bu güzide vatanımızın her bir yerinden temizlemesi ve böylesi yapılanmalara karşı mücadele azmini diri tutmasıdır.

Türk-İslam ülküsüne bağlı bu vatan için gözünü kırmadan canını verecek  bizler her zaman milletimizin emrinde devletimizin yanındayız

Paylaş
1.370 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

MHP’li Mayi’nin Rizeli yeni Başkandan Bir istirhamı Var. için 1 yorum

  1. ATSIZ dedi ki:

    Bu günlerde gerçekten MHP il başkanı olsaydınız.
    Destek yorumlar haylı fazla olurdu.
    Eeeehhhhh ne demiş Nasrettin HOCA ye kürküm ye.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle