Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’nin değil Bölgenin Çıkış Noktalarından Biridir.

10 Temmuz 2018

Rize’nin değil Bölgenin Çıkış Noktalarından Biridir.
RTSO Yönetimi Gazetecilerle buluştukları kahvaltılı sohbette Doğu Karadeniz DEMİRYOLU konusunda Basın ve STK’lardan destek istedi. 

Yerel Basına çok ihtiyacımız var diyerek konuşmasına başlayan RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu’bir hepimiz bu bölgede yaşıyoruz. Ticaret Odası ve Basın Rize’mizin menfaatleri için her konuda işbirliği içinde olmalıdır. Şahsi hiçbir beklentimiz ve menfaatimiz yoktur. Sizleri belki ihmal ediyoruz işlerimiz yoğunluğu dolayısıyla ama bölgemiz menfaatinde sizler bizim sesimiz gözümüzsünüz. Bizlere yön gösterici yerel basınımızdır. Yeni Hükümetimizin memlekete hayırlı olmasını diliyoruz. Kadroya bakılınca ilk etapta işadamı ağırlıklı ama bürokrasiyi azaltacağına inandığımız bir ekip. Bakanlar arasında iş adamı arkadaşlarımız var. İşadamının önünde dosya birikmez inşallah Bakanlarımızda aynı duyarlılıkta olur. Sağlık, Tarım, Millî Eğitim ve Turizm Bakanlığında iş dünyasının yakından tanıdığı insanlar var.2023 hedefleri doğrultusunda başarılı olmalarını istiyoruz. 


SAMSUN –SARP OLMALI 

Samsun-Sarp demiryolu yapımını olması gereken bir yatırım olarak görüyoruz. Bu demiryolu yalnız Sarp değil Gürcistan, Azerbaycan dolayısıyla Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı olacaktır. Biz RTSO olarak bu demiryolunu çok önemsiyoruz. Ovit Tüneli ve Yolu İyidere’de yapılacak Lojistik Merkez ile bütünleşince Demiryolunun önemi de ortaya çıkacak. RTSO olarak bizden başka Demiryolunu konuşan yok. Rize de sesi çıkan herkesin bunu seslendirmesi sahiplenmesi lazım. Rize ve bölgedeki bütün STK’larında yerel basın mensubu sizler gibi konuyu sahiplenmesini istiyoruz. Önceki başbakan Binali Yıldırımın Karadeniz’e ulaşmak için sıcak baktığı Erzincan-Trabzon demiryolu 1 milyon 350 bin nüfusa hitap ederken SARP-SAMSUN Demiryolu 3,5 milyon insana hitap edecektir. 


Rize’de 12 ay Turizm olmalı 

Rize sanayi şehri değil. Burada bizim hedefimiz Turizm açılımı yapmak. Doğal güzelliklerimizi, yaylalarımız ve en önemlisi termal Sularımızı turizme açmalıyız. Rize TERMAL Sağlık ve Turizm Şehri olmalı. Bu konuda Valiliğimizin Ayderde programladığı güzel bir Kış Sporları projesi var, bunun gerçekleşmesini istiyoruz. ‘dedi. 

Gazetecilerle yapılan kahvaltılı toplantıya Başkan Şaban Aziz Karamehmetoğlu ile birlikte RTSO Meclis Başkanı Şükrü Cevahir, Yönetim Kurulu Üyelerinden Cem Temizel, Murat Artan, Hakan Mürteza Agun ve Ahmet Arif Mete katılırken Rize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faik Bakoğlu, Rize Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak  yerel Tv.ve basından temsilciler katıldı. 

İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
255 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin değil Bölgenin Çıkış Noktalarından Biridir. için 3 Yorum

  1. baytuğ dedi ki:

    Onu borsa başkanına soracaksın.

  2. ihtiyar dedi ki:

    sizler şimdiye kadar rizeye ne kazandırdınız ticaret odası olarak yıllık her şirketten binlerce lira alıyorsunuz bu paralar nereye gidiyor istihdamı boş verin bir projeniz bile yok yanında oturduğun adamın döktüğü betonların hepsi çürük sizlermi rizeye rizeliye hizmet edeceksiniz syn tic odası başkanı ne kattın rizeye çıkıp söylermisin insanların işlerini engellemek ve zorlaştırmaktan başka ne iş yaptınız

  3. Hızır dedi ki:

    Zati sanayiciyi bitirdiniz Çay fabrikalari iflaseti sanayici için ne yaptınız hergun Yağmur yağan bir bölgede turizmi olur Yağmur turist varsa bilmem önce var olanı koru
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle