Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Düzenlenecek Festival için Kısa film Yarışma başvuruları başladı.

24 Temmuz 2018

Rize’de Düzenlenecek Festival için Kısa film Yarışma başvuruları başladı.
ÇAY FİLM FESTİVALİ KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteği ile Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından 20-23 Eylül 2018 tarihlerinde Rize’de düzenlenecek “Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali” kapsamında gerçekleştirilecek ‘Kısa Film Yarışması’ için başvuru süreci başladı. 

İlimizin ve bölgemizin doğal, yöresel, kültürel ve tarihi değerlerinin tanıtılmasında ve gelecek nesillere aktarılmasında, özellikle gençleri, bu alanda yeni filmlerin (sinema filmi, kısa film, belgesel film vb.) çekilmesine teşvik etmek ve Çay ve Doğa konulu filmleri tanıtmak amacıyla gerçekleştirilecek “Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali” kapsamında kısa film yarışması, kısa film atölye çalışması, gala programı, ödül töreni, film gösterimi ve söyleşiler düzenlenecek.  
Festival programı ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler rizeab.gov.tr/cayfilmfest web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanmakta olan “Kısa Film Yarışmasına” katılmak isteyenler; ‘Çay’, ‘Doğa’ ve ‘Gençlik’ temaları ile ‘Kurmaca’, ‘Belgesel’, ‘Animasyon’ ve ‘Deneysel’ türünde hazırladıkları kısa filmlerle başvuru yapabilecekler. Başvuruların en geç 10 Eylül 2018 tarihi saat 17.00’a kadar Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü’ne elden teslim, posta/kargo yoluyla veya cayfilmfest@gmail.com e-mail adresine wetransfer.com üzerinden başvuru şartnamesinde belirtilen belgeler ve kısa filmlerini gönderebilecekler. 
Başvuru Şartnamesi ve Başvuru Formu’na    http://rizeab.gov.tr/cayfilmfest adresinden ulaşılabileceği gibi, detaylı bilgi almak isteyenler cayfilmfest@gmail.com adresinden yazılı olarak ya da 0464 213 06 19 arayarak festival koordinasyon ekibine ulaşılabilecektir.  

Paylaş
139 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle