Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Cumhurbaşkanı’na Rize Güneysulu Başdanışman

06 Ağustos 2018

Cumhurbaşkanı’na Rize Güneysulu Başdanışman
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Sağlık Bakan Yardımcılığına Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına ise Rize Guneysulu Haydar Ali Yıldız atandı.

Resmi Gazete’deki bir başka atama kararına göre de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğüne Turan Konak getirildi.


Haydar Ali YILDIZ

2 Şubat 1971’de Rize Güneysu’da doğdu. Baba adı Rızvan, anne adı Havva’dır.

Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.AK PARTİ Beyoğlu Kurucu İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve AK PARTİ Beyoğlu İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu. 26 Haziran 2009 tarihinde AK PARTİ İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi ve İl Başkan Yardımcılığı-İl Seçim İşleri Başkanı ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak görev yaptı. 2010 Referandum, 2011 Genel Seçimleri, 2014 Yerel Seçimleri ve 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK PARTİ İstanbul İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevlerinde de bulundu. Okçular Vakfı Kurucu Başkanı, Mütevelli Heyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.Yıldız, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Paylaş
765 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Cumhurbaşkanı’na Rize Güneysulu Başdanışman için 1 yorum

  1. Ramazan Bakır dedi ki:

    Sayin Değerli Milletvekilim .
    Bu kutlu yolda hak ettiklerinin bir şans değil, verdiğin emekIerin karşılığıdır. Yeni bu kutsal gorevinde sonsuz üstün başarıIar diIerim.Allah yar ve yardimcin olsun.aminSelam sevgi ve duayla saygılarımla.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle