Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Çay Fabrikasına Karayolu Engeli.

06 Ağustos 2018

Rize’de Çay Fabrikasına Karayolu Engeli.
ÇAYKUR tarafından Rize’nin İkizdere ilçesinde kurulması planlanan Çay Fabrika arazisinden Karayolları Genel Müdürlüğü Karayolu geçiriyor. Karayolu geçişi Fabrika yapımını engelleniyor. 

2008 yılında yapımına başlanan Rize-Erzurum duble karayolunda çalışmalar devam ederken ÇAYKUR tarafından İkizdere’de yapılması planlanan Organik Çay Fabrikası bu proje dolayısıyla askıya alınmış durumda. ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim İkizdere’de yapılması planlanan Organik Çay Fabrikasına bir türlü başlanamamasını arazilerinden Rize-Erzurum Karayolu Duble yol projesi çizildiği için fabrika yapımına başlayamadık dedi.  

Arazimizden geçen Karayolu fabrikaya engel 


Fabrikanın gecikmesi konusunda Gazetecilere açıklamada bulunan Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ’bize engel çıkarılmasaydı ÇAYKUR olarak Fabrikamızı şimdiye kadar yapmış olacaktık. Yapımı devam eden RİZE-Erzurum duble karayolunun İkizdere ilçe merkezi geçişinin Tünelle geçilmesi düşünüldüğü için hazırlanan İkizdere Tüneli geçişi bizim fabrika arazimizin ortasından geçiriliyor.


Karayolları Bölge Müdürlüğüne konuyu çözmek için defalarca yazı yazdık olumlu bir cevap bugüne kadar alamadık. Fabrikamızın yapılması için Karayollarının hazırladığı Tünel Projesinin güzergâhının değişmesini istiyoruz. Konunun çözülmesi için yerel siyasetçilerin desteğini bekliyoruz’dedi. 

İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
947 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Çay Fabrikasına Karayolu Engeli. için 2 Yorum

  1. Şaban çolak yaka mahallesi Çayeli rize dedi ki:

    Genel müdürümüz çok haklı. Karayolları ayrı bir devlet kimseyi takmıyor.

  2. ONUR KAYA dedi ki:

    Haberin içeriğinde geçen “Karayolları Bölge Müdürlüğüne konuyu çözmek için defalarca yazı yazdık olumlu bir cevap bugüne kadar alamadık” ifadesinin beyanı genel müdür tarafından kullanıldıysa hoş bir bilgilendirme olmamıştır. yetkili ve etkin makamlarda oturan kişiler çözüm odaklı yaklaşması gerekir. her iki kurumda kamu tüzel kişiliğine hayız kurumlardır. Karayollarlarının konu hakkındaki çekinçelerinin de ifade edilmesi kamuoyunu bilgilendirme açısında daha doğru olurdu. ayrıca bu gibi konuların çözüm mercihi İl Planlama Koordinasyon toplantılarında çözülmesi gerekir. eminim ki koordınasyon toplantılarında konu irdelenmiştir. bu haberin diğer tarafı olan karayolları bölge müdürlüğünün konu hakkındaki beyanınında alınıp haber yapılması yerinde olacaktır. kamu kurumlarının yönetmek için “yerel siyasetçilerin desteğini bekliyoruz” diyerek topu taça atma işi artık bitmeli… hizmet ve çözüm bekliyoruz…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle