Hoşgeldiniz   brazzers porno

Hükümet Memuru unutmasın. 3600 Tüm Memurlara verilsin.

08 Ağustos 2018

Hükümet Memuru unutmasın. 3600 Tüm Memurlara verilsin.

HÜKÜMET MEMURU UNUTMASIN!

Türkiye Kamu-Sen Rize Şube Başkanı Murat Köseoğlu, TC. 66. hükümetinin açıkladığı 100 günlük eylem planı hakkında açıklama yaptı. Konu hakkında görüşlerini dile getiren Başkan Köseoğlu, özellikle seçim öncesi vaatler arasında yer alan polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerinin ek gösterge rakamlarının 3600’e yükseltileceği hususunun 100 günlük eylem planında yer almadığına dikkat çekerek şunları söyledi:


 

“Türkiye Cumhuriyetinin 66. Hükümetinin 100 günlük eylem planı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz gün açıklanmıştır. Hükümetin öncelik vereceği çok sayıda plan ve projenin arasında kamu görevlilerinin acil çözüm bekleyen sorunlarının bulunmaması memurlar arasında büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır.

Özellikle Ak Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan; polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerinin ek gösterge rakamlarının 3600’e yükseltileceği hususu da 100 günlük eylem planında yer almamıştır.”


 

KÖSEOĞLU: EK GÖSTERGE SORUNU BÜTÜN MEMURLARIMIZIN KANAYAN YARASIDIR

Köseoğlu, açıklamasında ek gösterge uygulamasının bütün memurları kapsayacak şekilde genişletilmesi gerektiğine bir kez daha vurgu yaparak, “Ek gösterge sorunu yalnızca belli unvanlardaki kamu görevlilerinin değil bütün memurlarımızın kanayan yarasıdır. Bilhassa ek gösterge uygulamasından hiç faydalandırılmayan yardımcı hizmetler sınıfı çalışanları başta olmak üzere emekli maaşları son derece düşük olan tüm kamu görevlilerinin ek göstergelerle ilgili beklentieri vardır” dedi.

Başkan Köseoğlu açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Türkiye Kamu-Sen olarak yıllardır, kamu görevlilerinin emeklilik sorunlarının başında ek gösterge uygulamasının eksikliğinden kaynaklı sorunların geldiğini ifade etmekteyiz.


 

Dolayısıyla her ne kadar 100 günlük eylem planında yer verilmemiş olsa da ek gösterge rakamlarının bir an önce detaylı bir çalışma yapılarak hiyerarşik düzene göre yeniden belirlenmesi, ek gösterge alamayan personelin de bu uygulamadan faydalanmasının sağlanması, bütün memurların emekli maaşları için son derece önemli bir maaş unsuru olan ek gösterge rakamlarının bütün memurlar için 800 puan artırılması ve Ak Parti’nin seçim beyannamesinde yalnızca belli unvanlar için öngörülen ek gösterge artışının genele yayılması gerekmektedir.

Konfederasyonumuz, ek gösterge sorununun ifade ettiğimiz biçimde ele alınarak 100 günlük eylem planına dahil edilmesini ve bir an önce çözüme kavuşturulmasını beklemektedir.”

Paylaş
388 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Hükümet Memuru unutmasın. 3600 Tüm Memurlara verilsin. için 3 Yorum

  1. Hüseyin dedi ki:

    Söylediğine kendin inanıyormusun. Herkese verilse nitelikli görevlerin ücretlendirilmesi nasıl olacak. Atma hamidiye atma civcivlerde yesun.

  2. Emir dedi ki:

    Eee artık hükümet ortağisiniz! Seneye memursen ile ortak lik yapar birkaç koltuk için memuru satarsiniz yüzde 3 zamma

  3. Kadir K. dedi ki:

    Sizin komisyonda artsın böylece:)EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle