Hoşgeldiniz   brazzers porno

Milletvekili Avcı’dan Afet Sonrası Afet Bölgelerine Ziyaret

08 Ağustos 2018

Milletvekili Avcı’dan Afet Sonrası Afet Bölgelerine Ziyaret
Milletvekili Avcı’dan Afet Sonrası Güzelyurt Köyüne Ziyaret

AK Parti Rize milletvekili Muhammed Avcı geçtiğimiz günlerde afet yaşanan Güzelyurt köyüne giderek incelemelerde bulundu.


 

Milletvekili Avcı geçtiğimiz günlerde Salarha vadisinde yaşanan afet sonrası hemen bölgeye giderek incelmelerde bulunmuş çalışmalarla ilgili bilgi almıştı. Bugünde berberindeki il genel meclis başkanı Mehmet Kazancı, Merkez ilçe başkan vekili Fatih Mehmet Köse, il AFAD müdürü Şakir Kurk ve il özel idaresi genel sekreter vekili Salih Kurtuluş’la birlikte Güzeyurt köyüne giderek köyde incelemelerde bulundular. Milletvekili Avcı ve beraberindekiler ilk olarak köy halkıyla bir araya geldi. Köyde oluşan hasar ve talepleri dinlediler. Daha sonra AFAD ekiplerinin ve özel idarenin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verildiler. Köyde oluşan hasarları yerinde inceleyerek yapılabilecek çalışmaları değerlendirdiler. Milletvekili Avcı ve beraberindekiler buradaki incelemelerin ardından Anbarlık köyüne geçtiler. Vatandaşlarla bir araya gelerek afet sonrası çalışmalarla ilgili bilgiler aldılar.


 

Milletvekili Avcı afet incelemelerinden sonra Rize Ticaret Borsası başkanı Mehmet Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde vermiş oldukları destek için teşekkür etti.
Paylaş
346 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Milletvekili Avcı’dan Afet Sonrası Afet Bölgelerine Ziyaret için 3 Yorum

 1. Bir dedi ki:

  O binayı yıkacak mısınız ?
  Dereleri rahat akmasini sağlayın

 2. Hasan YILDIZ dedi ki:

  ZARAR GÖRENLERİN ZARARLARI KARŞILANACAK MI SAYIN VEKİL? BUNU KONUŞ

 3. Rocero dedi ki:

  Bu niye tek gezeyi.hane hebirle.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle