Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli İsim M.E.B’na Daire Başkanı Olarak Atandı..

08 Ağustos 2018

Rizeli İsim M.E.B’na Daire Başkanı Olarak Atandı..
Rize-İkizdereli Fazlı Sarı Bakan onayı ile Mili Eğitim Bakanlığında Strateji Geliştirme Başkanlığına atandı. Millî Eğitim Bakanlığında çeşitli kademelerde görev yapan İkizdereli hemşerimiz Fazlı Sarı’nın Strateji Geliştirme Başkanlığına atanması memnunlukla karşılandı.


FAZLI SARI KİMDİR 

1976 yılında Rize/İkizdere’de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İkizdere’de tamamladıktan sonra 1994-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. 

Çalışma hayatına Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğünde 05.04.2000 tarihinde Devlet Gelir Uzman Yardımcısı olarak  başladı ve 31.07.2003 tarihinde Devlet Gelir Uzmanı olarak atandı.  28.03.2008 ‐ 01.03.2010 tarihleri arasında Gelir İdaresi Başkanlığında İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında İdari Davalar Müdürlüğünü ve 01.03.2010 ‐ 22.04.2011 tarihleri arasında Vergi Dairesi Müdür ve Vergi Dairesi Müdür Yardımcılarının bağlı olduğu Gelir İdaresi Başkanlığı Taşra Özlük Müdürlüğünü Devlet Gelir Uzmanı olarak yürüttü. 

22.04.2011 tarihinde EGO Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. 

21.07.2014 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığına İç Kontrol Dairesi başkanı olarak atandı. 

Strateji Geliştirme Başkanlığına İç Kontrol Dairesi başkanı iken  Bakan oluruyla Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığına atanan Fazlı SARI görevine başladı. 

İsmet KÖSOĞLU

 

Paylaş
1.576 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli İsim M.E.B’na Daire Başkanı Olarak Atandı.. için 3 Yorum

  1. bilir kişi dedi ki:

    bu muhteremin kardeşi de rize üniversitesinde xx xx

  2. feyzullah dedi ki:

    İkizdere’li bu kadar bürokrat var ama İkizdere’nin sorunlarını çözen hiç kimse yok.

  3. Veli Güney dedi ki:

    Daire başkanı olarak atanmadı. Daire başkanlığından başkanlığa atandı.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle