Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’ye Dünya Standartlarında “Androloji Ünitesi” kazandırıldı

08 Ağustos 2018

Rize’ye Dünya Standartlarında “Androloji Ünitesi” kazandırıldı
Rize’ye Dünya Standartlarında “Androloji Ünitesi” kazandırıldı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde ülkemiz ve bölgemizde önemli bir sorun olan kısırlık hastalığına çare olabilmek adına yeni bir merkez kuruldu.

Merkezin açılışına RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Kamu Hastaneleri Başkanı Yrd.Doç.Dr. Gökhan Demiral, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hasan Türüt ile merkezde çalışan personel ve hastane personeli katıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Üroloji Anabilim Dalı başkanı Doç. Dr. Hakkı Uzun, “Androloji ünitesinde kısırlık sorunu yaşayan erkekler, cinsel sorun yaşayan erkek ve kadınlar araştırılmaktadır. Ayrıca erkekler yaşlandıkça testosteron denilen erkeklik hormonunda azalma meydana gelebilmekte ve kalp krizinden felce ve kemik erimesine kadar birçok hastalık oluşmaktadır. Kurduğumuz bu ünitede bu hastaları da tedavi etmekteyiz.” dedi.


 

Uzun, “Laboratuvarımızda sperm incelemesi ve aşılama dünya standartlarında başarıyla uygulanmaktadır.  Kısa bir süre önce açılmasına rağmen daha önce başka merkezlere başvurup sonuç alamamış hastalarımız aşılama işlemi ile gebelik sevinci yaşamıştır. Ünitemize gelen hastalara yeterince zaman ayırabilmek ve onlarla yeterince ilgilenebilmek için Androloji ünitesinde ayrı bir poliklinik açılmış ve diğer polikliniklerden farklı olarak hizmet vermektedir.” diye konuştu.

Hastanene Başhekimi Prof. Dr. Hasan Türüt ise, Yaklaşık bir yıl önce bu fikir üzerinde çalışmalara başladıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Bilindiği gibi hastanemizde ciddi fiziki mekân sıkıntısı mevcut, buna rağmen bu merkeze uygun bir konumlandırma yaptık. Sağlık Bakanlığımızın da büyük destekleri sonucu gerekli modern ve üst düzey cihaz ve ekipmanını kısa sürede hastanemize kazandırdık. Bu arada merkezde çalışacak olan personel de İstanbul’da eğitime gönderildi. Sonuçta bölgemizde belki de örneği olmayan çok üst düzey bir merkez halkımızın hizmetine sunulmuş oldu. Bu noktada emek veren Üroloji bölüm hocalarına, burada fedakârca çalışan personele, merkezin dizaynında emek veren hastane yönetimindeki çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.”


 

Hastane olarak hedefimiz bize isimlerini vererek her an motivasyon kaynağı olarak gördüğümüz Sayın başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ismine layık olabilmek olduğunun altını çizen Türüt, “Rize ve bölgeye 3. Basamak sağlık hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ancak hep birlikte bu eksikliklerin bilincinde olarak fedakârca çalışmalara devam edeceğimizin bilinmesini isterim. Bu merkezin Rize’mize ve tüm Karadeniz bölgesine hayırlı olmasını diliyor, tüm hastalarımıza acil şifalar niyaz ediyorum.” diye konuştu.

Paylaş
1.020 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’ye Dünya Standartlarında “Androloji Ünitesi” kazandırıldı için 2 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Hayırlı olsun emeği geçenlere hizmet edenlerden ALLAH raziolsun

  2. bayram arıf turan dedi ki:

    Bu unıtenın acılmasın da bu unıtenın moder hale gelmesın de basta hakkı hoca ve nezıh bey dr ların buyuk emegı vardır. Bu ıkı dr umuz rızenın ve rızelılerın bır degerıdır. sayın hocalarım yakınen BU UNITENIN KURULMASIN DAKI HER aşamasını sıkıntısını bılıyorum . Ünıtenın rıze ye ve bolge ıl ınsanına hayatı derecede gereksımı vardır.Bu unıtemızı lutfen zamanla bırakıp başka ıllere tayın olmayın.Ve yıne lutfen ıdarı bırım de olan yonetıcıler sekrederler ızın de dıye dr lara muhane yapmayın bır oda da muhanelerınızı yapın dıye ısrarcı olmayın yeter artık o hastanede ne oluyor bıtıyor bılıyoruz.yakın da tum acıklıklarıyla hastanede calışanlar tarafın dan yapılan saygısızlıgı yazacam .hastanelerımızın lokomotıfı doktorlarımızdır hıc bır calışan doktorlarımıza saygısızlık yapmamalıdır. sayın hakkı bey nezıh bey sızlerı sevıyoruz saygılar.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle