Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Derepazarı’ında yapılacak hizmetler değerlendirildi.

09 Ağustos 2018

Derepazarı’ında yapılacak hizmetler değerlendirildi.
ÇORUH EDAŞ DEREPAZARI’NDA ELEKTRİK ALT YAPISINI DEĞERLENDİRDİ…  

Rize Derepazarı İlçe Kaymakamı Selçuk KÖKSAL ,Derepazarı Belediye başkanı Yakup SAMANGÜL diğer ilçe ve  belediye yetkilileri ile Çoruh Edaş Bölge Müdürü Mehmet AYDIN, Rize İl Müdürü Cabir KADIOĞLU, Rize Yatırım Grup Şefi Serkan NAZIKOĞLU ve Derepazarı İşletme Şefi Mehmet ÇEMBERCİ’nın  katılımıyla düzenlenen toplantıda ,İlçedeki elektrik  dağıtım şebekesinin ana konuları ve alınacak tedbirler ile yapılacak hizmetler konusunda  önemli değerlendirmelerde bulunuldu. Yapılan görüşmeden sonra  Derepazarı elektrik dağıtım şebekesinde yapılması planlanan önemli yatırım işleri karar altına alınarak Çoruh Edaş’ın bölgedeki faaliyetleri  konusu toplantıda değerlendirildi.  

Çoruh Edaş yönetimi olarak  Derepazarı ilçesinde  toplantı yapmaya davet edip görüşlerini paylaşma imkanı bulduğumuz  ilçe yönetimi devamlı bir araya gelip sorunlarımızı değerlendirileceği  kararı alındı. İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı ziyaretimiz  dolayısı ile Çoruh Edaş yönetimine teşekkürlerini bildirdiler. 

 

Paylaş
150 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle