Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de 53 Yıl Sonra Anlamlı Bir Buluşma

10 Ağustos 2018

Rize’de 53 Yıl Sonra Anlamlı Bir Buluşma

Rize Öğretmen Okulundan mezun olarak hayata atılan mezunlar 53 yıl sonra Rize’nin Fındıklı ilçesinde buluştu. 

Fındıklı’daki buluşmaya katılan 64 mezunlarından emekli öğretmen-yazar Ali Taşpınar yaptığı açıklamada’ 53 Yıl önceki anılarımızı tazeledik. Duygulu anlar yaşadık. Yeniden tanıştık. Çocuklarımızı, torunlarımızı konuştuk.  53 yıl önceki Türkiye’yi konuştuk. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza üzüldük rahmetle andık. Fındıklılı arkadaşlarımız başta Engin Güven, Nurettin Alpay, Refik Serdaroğlu olmak üzere bizi misafir ettiler. İkramda bulundular. Ağırlandığımız tesise girerken dostum, değerli insan, bölge halkımıza büyük hizmetleri olan eski ÇAYKUR Genel Müdürümüz rahmetli Tuncer Ergüven’in adının bulunduğumuz yere verildiği gördüm. Sadece memleketi Fındıklı’ ya değil, Rize merkezde bir caddeye, bulvara adının verilmesi gerektiğini düşünüyorum. ÇAYKUR Genel Müdürlüğü döneminde çaya dönüm başına destek primi verilmesini sağlayan kişidir.  Onunla çok sohbetlerimiz olmuştu Rize için iyi bir insandı. Ekip başkanımız Sadık Uzun gelecek yıl bizleri Rize’de tekrar birleştirecek. Sonbahar yaprakları gibi döküle döküle yolumuza devam edeceğiz. Arkadan çocuklarımız ve torunlarımız gelecek.

Bu buluşmamız çok güzel bir hatıra oldu dönemde Rize Öğretmen Okulundan mezun bütün arkadaşlarımızı öğretmenlerimizi konuştuk. Aramızdan ayrılanlara Allah’tan Rahmet diliyoruz ’dedi. 
 İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
416 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de 53 Yıl Sonra Anlamlı Bir Buluşma için 1 yorum

  1. Ali Taşpınar dedi ki:

    İsmet bey, teşekkürler.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle