Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de TRON Vadisi şenliği

25 Ağustos 2018

Rize’de TRON Vadisi şenliği
2.ILICA KÖYÜ TRON VADİSİ ŞENLİĞİ YAPILDI 

Rize’nin İkizdere ilçesinin Ilıca köyü Muhtar ve Derneğinin ortaklaşa düzenlediği Ilıca Köyü Tron Vadisi Şenliği kalabalık bir topluluğun katıldığı coşkulu etkinlikle yapıldı. 

Ilıca köyünün Tron Vadisi denilen ormanla iç ice bir alanda yapılan şenliğe çevre köy halkıda yoğun bir ilgi gösterdi.

Şenliğim açılış konuşmasını  Ilıca Köyü Yardımlaşma Derneği Başkanı Cabir Öztürk yaptı. Cabir Öztürk konuşmasında ’bu güzel çevrede 2.kez yaptığımız Tron Vadisi şenliğimizde köyümüzü tanıtmayı amaçlıyoruz. Köyümüz yalnız Tron değildir. Köyümüzde dünyanın en kaliteli Termal suyu çıkıyor yataklı termal tesis var. Vane Patatesi köyümüzde yetişiyor, Vane Balı kalitesiyle tanınmış köyümüzde üretiliyor. Hostaval Şelalesi yılın her gününde yüzlerce yerli yabancı turistin akınına uğruyor. Bu bölgede tesis yok. Planlı yatırım yapacak girişimcilere kapımız her zaman açıktır. Eskiden Orman işletmesinin tomruk deposu olarak kullandığı 80 dönümlük arazimiz çok bakir ve bozulmamış. Burada dinlenme tesis yapılmasını yetkililerden istiyoruz’ dedi.


 

Ilıca Köyü Muhtarı Ali Balcı’da yaptığı konuşmada ’doğal güzelliğin yaşandığı Tron Vadisinde proje hazırlayarak yatırım yapmak isteyen işadamlarına kapımız açık.80 dönüm arazimiz doğal güzellik özleyen, huzur bulmak isteyen insanların hizmetinde. Dere, su ve orman havası doğal bir terapi merkezi olmalı. Bugün 2.kez yaptığımız Tron Vadisi Ilıca şenliğine hepiniz hoşgeldiniz’dedi. 

Şenlik yöresel sanatçıların okuduğu Karadeniz türküleri eşliğinde köy halkı saatlerce horon oynayarak sona erdi. Şenliğe Rize’deki ÇAY TV ve Kaçkar Tv. Ekipleride ilgi göstererek çekimler yaptı. 

İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
550 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle