Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Son Yılların En Gözde Okulu RİZE’de Açıldı  

29 Ağustos 2018

Son Yılların En Gözde Okulu RİZE’de Açıldı  
Son Yılların En Gözde Okulu RİZE/Pazar’da Açıldı  

Bu yıl 2018 – 2019 eğitim öğretim yılı için iki şube öğrenci alan Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi her yıl kademeli olarak kapasite arttırarak öğrenci alacağını duyurdu.  

İlk yılında kapatılan Atatürk Anadolu Lisesinde 2018 – 2019 yılı itibariyle Eğitim ve öğretime başlayacak olan liseye müdür olarak Ardeşen Işıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Halil Çırak atanırken Okul bünyesinde ” Hosteslik, Uçak Bakım Alanı, Uçak Elektroniği ve Uçak Gövde-Motor Dalları, Ulaştırma Hizmetleri Alanı, Lojistik Dalı ile Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanında eğitim verecek
  

Pazar’da Rize-Artvin havalimanın başlamasıyla birlikte buna destek verecek olan “Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ” Millî Eğitim Bakanlığının 15.03.2018 tarihli onayıyla Pazar’da açıldı.  

Okul için müstakil binada, Eski Devlet Hastanesi arsasında yapılacak olup, okul yapımı ile ilgili ihale yapılmış ve sözleşme aşamasında olduğu bildirildi.  

Öte yandan; Mezuniyet sonrası iş ve üniversite bakımından öğrencilere büyük avantaj sağlayan havacılık liselerinde son dönemlerde ilgi artışına bağlı olarak özel havacılık liselerinde ve havacılığa dayalı meslek okullarında artış gözlemleniyor. İşte Türkiye’deki Havacılık Liselerinden bazıları
  

Etimesgut Vecihi Hürkuş Sivil Havacılık Koleji ANKARA 

Çankaya Vecihi HÜRKUŞ Sivil Havacılık Lisesi ANKARA 

Askeri Hava Lisesi Işıklar BURSA 

Havajet Özel Havacılık Anadolu Meslek Lisesi İZMİR 

Sabiha Gökçen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İSTANBUL 

Kayseri Kartal Havacılık Lisesi 

Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ESKİŞEHİR 

Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pazar Rize  

Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İNŞASI ÇİN AK Parti Pazar İlçe Başkanı Nurettin İnce yaptığı açıklamada, “İlçemizde yapılmakta olan Artvin – Rize Havalimanı’nın yanına yakışacak Sivil Havacılık Meslek Lisesi ile ilgi çalışmalarımız sonuç verdi ve ilçemize; uçak bakım alanı, uçak elektroniği ve uçak gövde, motor dalları, ulaştırma hizmetleri alanı, lojistik dalı ve yiyecek içecek hizmetleri alanı ile hosteslik dallarında eğitim verecek ‘’Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’’ kurulma izni 15.3.2018 tarihli bakanlık oluru ile gerçekleştirildi. Okulumuza, 2018/2019 döneminde de öğrenci alınacaktır. Eski devlet hastanemizin olduğu yere yapılacak okul binamızın proje çalışmaları bitmek üzere olup yakın bir tarihte ihaleye çıkarılacaktır.” dedi.  

 

 

 

Paylaş
3.082 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Son Yılların En Gözde Okulu RİZE’de Açıldı   için 2 Yorum

  1. şaka gibi dedi ki:

    ışıklı denizcilik lisesini sıfıra indirdiler şimdi sıra bu okulda mı

  2. Remzi dedi ki:

    Kontenjanları şişirip ortalığı havacı doldurmayın.Kaliteye önem verin.Birileri burnunu sokmazsa sayın okul müdürü bu işi kivirur..
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle