Hoşgeldiniz   brazzers porno

Paliç’ten Ahmet Hocaya Klip Plaketi. VİDEO

31 Ağustos 2018

Paliç’ten Ahmet Hocaya Klip Plaketi. VİDEO
14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününde kimisi tarlasında, kimisi bahçesinde kimisi de ağılında üretim yapan çiftçi Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin hazırladığı müzik klibinde yer aldı.

Çiftçiler, halk ozanı Aşık Veysel’in ‘Benim Sadık Yarim Kara Toprak’ türküsünü seslendirdi. Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat PALİÇ katkılarından dolayı Rizeli öğretmen  müzisyen ve çay üreticisi Ahmet TOPAL’a plaket sundu.
Paylaş
310 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Paliç’ten Ahmet Hocaya Klip Plaketi. VİDEO için 1 yorum

  1. zavallı yaş çay üreticileri dedi ki:

    sayın başkan paliç başkanı bulunduğunuz odanın çiftçileri müstahsillerinin alın teri emeği çalınıyor nerelerdesiniz 1300 ile 1700 arası emekler boşa gidiyor görevinizi yapsanıza sizin vazifeniz çiftçiyi müstahsili üreticinin emeğini korumak kollamak değil midir göreviniz nedir neden görevinizi yapmazsınız yapmıyorsunuz sizi top yekun istifaya davet ediyoruz emeğimiz çalınıyor x sakın ha çay cüzdanımdan aidat kesmeyesiniz xEN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle