Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kraliçe adayları, Belek’te kampa girdi

02 Eylül 2018

Kraliçe adayları, Belek’te kampa girdi
 

Kraliçe adayları, kampa girdi

Antalya’da Tanıtım Production tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması’nın 12 finalisti, Belek’te kampa girdi.

Akdeniz Güzelini Arıyor’ sloganıyla düzenlenen Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması finalistleri, Innvista Hotel’s Belek’te dans ve koreografi hocalarının gözetiminde final gecesine hazırlanıyor.

 Kendilerine ayrılan prova salonunda zarafet, yürüyüş, dans, modellik, diksiyon ve koreografi eğitimi alan kraliçe adayları, boş zamanlarında ise havuza giriyor.


 

 Günlerinin çoğunluğunu eğitim salonunda geçiren güzeller, havuzun ve güneşin tadını çıkarmaktan da geri kalmıyor.

9 Eylül akşamı jüri karşısına çıkacak olan Kardelen Karataş, Pakize Dilara Ataseven, Ecehan Çalışkan, Yağmur İpek Kapson, Elif Aslan, Simge Kulen, Gülbin Aslan, İpek Arsu, Aylin Sevgili, Selver Mira Atagül, Hamide Güven ve İrem Mungan’, heyecanlı olduklarını söyledi. 

Yarışma organizasyonunu yapan Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bulut, eğitimlerin final gününe kadar devam edeceğini belirtti.


 

 
 

posta

Paylaş
360 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle