Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de “Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali”nde “ÇAY’IN SERÜVENİ”

04 Eylül 2018

Rize’de “Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali”nde “ÇAY’IN SERÜVENİ”
“ÇAYIN SERÜVENİ KISA FİLM ATÖLYE ÇALIŞMASI”NA KATILMAK İSTER MİSİNİZ? 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteği ile Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından Rize’de düzenlenecek Ulusal “Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali” kapsamında 21-22 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek ‘Atölye Çalışması’ için başvuru süreci başladı. 

‘Çayın Serüveni Atölye Çalışması’na 15-29 yaş arasındaki gençler başvuru yapabilecek.  Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü desteğiyle düzenlenecek atölye çalışmasına başvuru yapan kişiler arasından başvuru kriterlerine uygun 12 katılımcı belirlenecektir.  

Atölye Çalışması başvuru formu en geç 13 Eylül 2018 tarihi saat 17.00’a kadar Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü’ne elden teslim edilebilecek veya cayfilmfest@gmail.com e-mail adresine gönderilebilecektir.  


Başvuru Şartnamesi ve Başvuru Formu’na    http://rizeab.gov.tr/atolyecalismasi  adresinden ulaşılabileceği gibi, detaylı bilgi almak isteyenler cayfilmfest@gmail.com adresinden yazılı olarak ya da 0464 213 06 19 arayarak festival koordinasyon ekibine ulaşılabilecektir.  

ÇAY, DOĞA VE GENÇLİK FİLMLERİ FESTİVALİ ATÖLYE ÇALIŞMASI 
BAŞVURU KOŞULLARI 

  • Atölye Çalışması 21-22 Eylül 2018 tarihlerinde 09.30 – 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.  
  • Atölye Çalışmasına 15-29 yaş arası gençler başvuru yapabilir.  
  • 18 yaşından küçüklerin başvuru formu ile birlikte veli izin belgelerini sunmaları zorunludur.  
  • İl dışından katılacak kişilerin konaklama ve ulaşım giderleri kendilerine aittir.  
  • Atölye çalışmasına katılacak katılımcıların kamera ya da video çekim özelliği bulunan fotoğraf makinesi olması zorundur. 
  • Başvuru yapacak katılımcılar, başvuru formunu en genç 13 Eylül 2018 tarihi saat 17.00’a kadar Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü’ne elden teslim edebilir veya cayfilmfest@gmail.com e-mail adresine gönderebilirler.


     

  • Başvurusu onaylanıp Atölye Çalışmasına katılacak kişilere bilgi verilecektir.  
  •  “Başvuru Formu” katılımcı tarafından doldurularak imzalanacaktır. Başvuru formunu rizeab.gov.tr/atolyecalismasi internet sitemizden indirebilirsiniz. 

 

Paylaş
130 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle