Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Özenle Düzenlenen Çay Bahçesine ziyaretçi akını. VİDEO

04 Eylül 2018

Rize’de Özenle Düzenlenen Çay Bahçesine ziyaretçi akını. VİDEO
 

RİZE’nin Çayeli ilçesi Haremtepe köyünde Kenan Çiftçi özenle ekerek düzenlediği çay tarlası, bitişiğindeki ahşap evle birlikte görsel şölen sunuyor. Sosyal medyada ünü yayılan çay tarlası, ziyaretçilerin akınına uğruyor.


 

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde en önemli geçim kaynakları arasında çay tarımı, bölgeye gelen yerli-yabancı turistlerinde ilgi odağı oluyor. Çayeli ilçesi Haremtepe köyünde Kenan Çiftçi özenle ekerek düzenlediği çay tarlası, bitişiğindeki ahşap evle birlikte görsel şölen sunuyor. Sosyal medyada ünü yayılan çay tarlası ziyaretçilerin akınına uğruyor.  Yerli- yabancı turistler çay tarlasında fotoğraf çektiriyor, selfie yapıyor.


 

Çay tarlası sahibi Kenan Çiftçi, hergün onlarca ziyaretçinin tarlayı görmeye geldiğini belirterek ilginin kendisini de mutlu ettiğini söyledi.

Sosyal medyada gördüğü çay tarlasını görmek için geldiğini anlatan Yasemin Türkmen Yayla, “Evi ve bahçeyi canlı görmek mutluluk verici. Tek bir kare alabilmek için İstanbul’dan kalkıp geldim. Çok güzel bir bahçe. İnsanları da çok iyi ve bizi çok iyi karşıladılar” dedi.

Doğayı çok sevdiğini belirten Fatma Ceyhan da “Burayı televizyonda görerek keşfettik. Karadeniz turumuz vardı, ‘haydi o çay bahçesini de görelim’ dedik. İyi ki gelmişiz” diye konuştu.


 
Paylaş
3.899 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Özenle Düzenlenen Çay Bahçesine ziyaretçi akını. VİDEO için 6 Yorum

 1. reis dedi ki:

  kendi çaylıklarına girmeyen kızlar oraya gidip resim çekiyorlar 🙂

 2. Rizeli dedi ki:

  Ne çay tarlası ne çay bahçesi, ona denir ÇAYLUK

 3. Muhammet ÇOLAK dedi ki:

  Düzeltme için Teşekkürler

 4. Muhammet ÇOLAK dedi ki:

  Sayın Editör bir düzeltme istiyorum. Haberin Başlığını Çay Tarlası değil de Çay Bahçesi olarak düzeltilmelidir.
  Çayın tarlası olmaz. Teşekkürler

 5. ahmet dedi ki:

  tebrik ediyorum bahçe sahibini. emeği ve misafirperverliği takdiri hak ediyor.

 6. Anonim dedi ki:

  Belkide resimdekileri Anneleri kendi çaylıklarına götüremiyordur.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle