Hoşgeldiniz   brazzers porno

Nihayet Birisi Konuştu. Rizeli ÇÖZÜM İstiyor.

06 Eylül 2018

Nihayet Birisi Konuştu. Rizeli ÇÖZÜM İstiyor.
SALVADERDEN  KELEBEK SORUNUNA ÇÖZÜM ÇAĞRISI  

Yıllardan beri ilimizi, bölgemizi etkisi altında alan; tarımsal ürünlerimizin suyunu içerek kurutan, yaşamımızın her alanına nüfus edip insanları canından bezdiren, çayımızı tehdit eder duruma getiren çağın vebası gibi çaresi bulunamayacakmış izlenimi veren kelebek sorunu ile  ilgili olarak zaman zaman toplantılar yapıldığı, çeşitli görüşler ortaya atıldığı fakat netice olarak gözle görülür elle tutulur somut bir adımın atılamadığı görülmektedir.


 

Bu bağlamda çözüm odaklı konu ile ilgili olarak dernek üyelerimizden ve bölge halkımızdan gelen yoğun talepler üzerine ilimizde ve vadimizde yaşanan böylesi tarımsal kaynaklı sorunun çözümü noktasında ilgililerce bu güne kadar yapılan toplantı ve açıklamalarda tatmin edici ve güven verici nitelikte olmadığı netice olarak kelebeklerde azalmadan çok çoğalmanın gerçekleştiği görülmektedir. 

İlk başlangıçta sahil kısmında görülmeye başlayan bu kelebek türü zaman içinde her geçen yıl üst kesimlere ulaşarak bölgenin tamamını kapsamakta ve başka illere doğruda yayılmaktadır.


 

Cinsi  bile henüz netleşmemiş olan halkımızın korkulu rüyası, tarımsal nebatatların baş belası, su emici, kurutucu, çağın vebası, kendisi küçük zararı büyük vampir lakaplı kelebekle ilgili olarak ilimizde ve bölgemizde yapılan araştırmaların yeterli olmadığını , bu sorunun çözümü noktasında daha kapsamlı bir çalışmanın yapılmasını, Siyasilerimiz ve Vekillerimiz aracılığı ile İlgili Bakanlıklarca ele alınmasını, ülke düzeyine yayılmadan  çözüm bulunmasını ve zarar gören halkın mağduriyeti giderilmesini talep ediyor ve diliyoruz. 

YÖNETİM KURULU 

 

Paylaş
725 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Nihayet Birisi Konuştu. Rizeli ÇÖZÜM İstiyor. için 1 yorum

  1. MUSTAFA dedi ki:

    Sayın Başkan ve Yönetim Kuruluna duyarlılıklarından dolayı çok teşekkürler. Bu yaratık tabiatımıza verdiği zarar yanında insanların yaşam kalitelerinide etkilemekte. İnsanlar Balkona Terasa çıkamaz cam acamaz oldu. Birde Bayanların temizlik çilesi eklenince bu yaratık çekilemez bir hal aldı. Bu konuyla ilgili birçok kurum kuruluş ve sivil toplum örgütü varken ve bunlar ses çıkarmazken SALVADER in duyarlılık gösterip bu konuda açıklama yapması ve araştırmalarını başlatıp siyasi yöndende takip etmeye başlaması takdire şayandır. Teşekkürler SALVADER ve ailesiEN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle