Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Sedat Peker, Rize’de Siyasi Lider Gibi Karşılandı

06 Eylül 2018

Sedat Peker, Rize’de Siyasi Lider Gibi Karşılandı

Rizeli ünlü işadamı Sedat Peker,Düğün İçin Geldiği Rize’de Yüzlerce Kişi  Tarafından Karşılandı

Düğün ve bir dizi programa katılmak üzere  ailesiyle birlikte baba ocağı Rize’ye gelen   hayırsever  işadamı Sedat Peker, Trabzon havalimanında yüzlerce seveni tarafından karşılandı.

Trabzon Havalimanından yüzlerce aracın eşlik ettiği konvoyla Peker Rizeye hareket etti.

Rize’ye bir nikah törenine katılmak üzere geldiğini kaydeden Peker, bu nikah törenine katılmasının kendisi için onur verici olduğunu belirtti. Sessiz sedasız gerçekleştirmeyi düşündüğü bu ziyaretini Rize, Artvin, Trabzon, Giresun, Samsun ve çevre illerden gelenlerle bir sevgi gösterisine dönüştüğünü ve Karadenizin bu sevgisinin kendisine büyük güç ve moral verdiğini kaydetti.
Özel bir jetle İstanbul’dan Trabzon Havalimanına gelen ünlü iş adamı Peker’i burada binlerce kişi sevgi gösterileriyle karşıladı. Yoğun kalabalık nedeniyle havalimanında izdiham yaşanırken Peker, yüzlerce konvoy eşliğinde Rize’nin Çamlıhemşin ilçesindeki dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylasına hareket etti.

Burada bir restoranda çay içerek yayla havası alan Peker, restoranın önünde ise tulum eşliğindeki horon gösterisini izledi.

Özel bir televizyona raportaj veren Sedat Peker,Rize havasıyla manzarasıyla adeta bir cennet,verdiğimiz sözü yerine getirmek için memleket hasretini gidermiş olduk dedi.

Yayla havası yanında hayranlarının sevgi gösterileriyle burada moral depolayan Peker, hayranlarının fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmedi ve bol bol fotoğraf çektirdi.
Ardeşen Belediye Başkanı  Hakan Gültekin Peker’e Tulum hediye ederken,Rizespor Taraftarları’da Futbolcuların imzalı 53 numaralı Rizespor formasını  kendisine taktim ettiler.

Akşam saat 20.30 dolaylarında uzun bir konvoyla Ayder’den Rize Seçkin düğün salonuna gelen Sedat Peker, Aykut Mavi,Kübra Gürsü’nün düğüne eşiyle birlikte katıldı.

Yoğun izdihamın yaşandığı düğün salonunda Peker çifti gelin ve damada hediyelerini taktim ettikten sonra kendilerini tebrik etti.

Rize İşitme Derneği üyeleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker, Rize İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi ile Kübra Gürsu’nun Seçkin Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreninin ardından Rize’den ayrıldı.

Ünlü iş adamı İstanbul’a gitmek üzere Rize’den karayoluyla Trabzon Havalimanına, oradan da özel jetle İstanbul’a hareket etti.


Osman KÖSEOĞLU

Paylaş
2.596 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Sedat Peker, Rize’de Siyasi Lider Gibi Karşılandı için 2 Yorum

  1. vatandas dedi ki:

    vay be:) ne hallere düştük

  2. Hakan Arıkan dedi ki:

    Vay arkadaş, vay Rizem.

    Hayırsever Ünlü İş adamı.

    Bakın bu söz bugünki Türkiyenin özetidir, yarın çocuklarınıza bırakacağınız türkiyenin de özetidir. Osman kardeş harika habercilik örneğisin. Tebrik ettim, plutzer ödülünü alırsın bu yıl.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle