Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Açılışa Hazır. Rize’nin çehresi Değişiyor.

07 Eylül 2018

Açılışa Hazır. Rize’nin çehresi Değişiyor.
RİZE BELEDİYESİ DOĞU PARK’ AÇILIŞA HAZIR

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın 2014 yılı yerel seçimlerinde ‘Hizmet Belediyeciliği’ konu başlığı altındaki projeleri arasında yer alan ‘Doğu Park’ta yapım çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı. Parkın yakın bir tarihte vatandaşların kullanımına açılması hedefleniyor.

Gündoğdu mevkii Hamidiye mahallesi sahil kısmında bulunan Doğu Park’ta oturma alanları, yürüyüş, koşu, bisiklet yolları, şehirler arası yolculuk yapanların rahatlıkla kullanabileceği banyo, mescit, lavabolar, üstü kapalı çocuk oyun parkı bulunuyor.
Ayrıca parkın merkezinde geçmişten günümüze kadar kurulmuş olan 16 Türk devletinin bayrakları ve bu bayrakların ortasında bulunan park anıtında Orhun Abideleri, Osmanlı Tuğrası ve Türk devletlerinde öne çıkan figürler temsil ediliyor
.

Yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte parkta yapılan son çalışmaları inceleyen Başkan Kasap, ekibinden son durum hakkında teknik bilgiler aldı.
Çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığını ifade eden Başkan Kasap, çok yakın bir tarihte parkın tamamlanıp açılışını yapacaklarını kaydetti. 

Paylaş
1.282 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Açılışa Hazır. Rize’nin çehresi Değişiyor. için 13 Yorum

 1. emekli öğretmen dedi ki:

  Tek yaptığı peyzaj düzenlemesi, bunlarla övünüyor. Diğer yandan yaz aylarında çöp konteynleri leş gibi kokarken haftada bir kez de olsa yıkatma zahmetinde bulunmadı belediye başkanımız. Bozukkale Rize arasında çalışan halk otobüsleri 45 dakikada bir kalkarken bu süreyi 30 dakikaya indirme zahmetinde bulunmayan bir belediye başkanımız. Hafta sonlarıysa kaç saat arayla kalktıklarını da çözemedik. Çayeli dolmuşları olmasa Bozukkale’den Rize’ye gidilen sürede aracınızla Trabzona rahat gidersiniz. Yıl 2018.. Başka sözüm yok.

 2. OTOBÜS TERMİNALİ dedi ki:

  SYIN BAŞKAN; AYNI KARARLILIK VE BAŞARIYI “OTOBÜS TERMİNALİ” İÇİN DE GÖSTERMENİZİ BEKLİYORUZ. ŞEHRE GELEN TURİSTİN ŞEHİR HAKKINDAKİ İLK İMAJINI YANSITAN BİR OTOBÜS TERMİNALİNE RİZE’MİZİN ACİLEN İHTİYACI VAR. EN KIRSAL KASABALARDA DAHİ DAHA MODERN TERMİNALLER VAR İKEN, RİZE’MİZDEKİ TERMİNAL İÇLER ACISI BİR HALDE. YAKIŞMIYOR. HEMDE HİÇ YAKIŞMIYOR.

 3. Ekrem Demir dedi ki:

  Batıpark fener mahallesinde deniz doldurularak yapılan yer mi? Sahi ne yapılacak orası?

 4. ALİ SARI dedi ki:

  BATI PARKın durumu ne?

 5. Çetin dedi ki:

  Bir ay içinde orada ne varsa darmadağın edilir! Rizeli ye taştan mekan yapacak sinki kırıp çalmasın! Örnek mi ;isirlik.gidin bakin babası belli olmayanlar tarafından ne hale getirilmiş…

 6. Ali Taşpınar dedi ki:

  Doğu Park’ta torunuma yaş günü yaptık. Parkı gezdim dolaştım. Çok güzel oldu. Türk tarihinini yansıtmışsınız. Kutluyorum.

 7. Recep koyuncu dedi ki:

  İlaçlamanın bile edilmediği çoluk çocuklarımızın sivrisineklerce delik deşik edildiği Rize’mize 40 tane reklam ve gözboyamadan ibaret park açsan ne ehemmiyeti var? Hakka hizmet halka hizmet mantığı güdülmedikten sonra bir arpa boyu yol katledemeyiz, burnumuzun dibindeki Trabzon dan bir nebze ilham ve utanç duyarak insanımıza değer verseler nede güzel olurdu …

 8. MEHMET KAYA dedi ki:

  BATIPARK HAKKINDADA BİLGİ İSTİYORUZ, NE DURUMDA NE YAPILACAK İÇERİSİNDE?

 9. Anonim dedi ki:

  Park daha açılmadan salıncaklar ve diğer oyuncaklar hasar görmüş. Koca Park yapılmış 2 tane salıncak var birinin de korumalığı kopmuş. Keşke yapılan şeylerle ilgili geri dönüt alınsa.

 10. Emin dedi ki:

  Geç başkan şu çiçek böcek işini Allah aşkına.. Yakında o parkında sağı solu tezgah tükan dolar adım atmaya yer kalmaz

 11. Rocero dedi ki:

  Gündoğdu afeti olduğunda doğu parkının yapıldığı yer çamur ve balçıkla dolmuştu.sahil yolu yükseltilerek oradan geçiyor ve dağ taraftan gelen irili ufaklı bir çok irmak ve dereyi kesiyor.bu derelerin denize olan çıkışları yeterli olmadığından aşırı yağmur sonucunda toprak kaymaları olmuş can alan afet yaşanmıştı.sunu demek istiyorum.orada bir mühendislik hatası var.dogu parkı yapımında bu olumsuz durum belediyemiz tarafından umarım dikkate alınmıştır.aksi halde yarım saatlik bir yağmur oradaki emeği ve masrafı heba edebilir.bence o park daha elverişli bir yerde yapılabilirdi.

 12. Ahmet Yıldız dedi ki:

  ŞU KABUS DOLU GÜNLER NE ZAMAN BİTECEK, MARTI İPLE ÇEKİYORUZ!!!

 13. Rizeli Mustafa dedi ki:

  Çok acayip bir park olmuş helal
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle