Hoşgeldiniz   brazzers porno

FLAŞ. Rizeli İsim Sorunlu ülkeye Büyükelçi olarak atandı.

07 Eylül 2018

FLAŞ.  Rizeli İsim Sorunlu ülkeye Büyükelçi olarak atandı.
Sıcak gelişme… Türkiye-Hollanda ilişkisi normalleşiyor…

Reuters haber ajansının son dakika haberinde, son yıllarda gerilen Hollanda-Türkiye ilişkisinin normalleşme sürecine girdiği ifade edildi. Haberde, Türkiye’nin Hollanda’ya büyükelçi atama kararı aldığı belirtildi. Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Rizeli siyasetçi Ak Parti SAKARYA ESKİ MİLLETVEKİLİ Şaban Dişli‘nin Lahey Büyükelçisi olarak atandığı ifade edildi.
Hollanda ile Türkiye arasında, Anayasa referandumu öncesinde eski Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’nın sınırdışı edilmesi nedeniyle yaşanan kriz aşıldı. Kriz nedeniyle düşürülen iki ülke arasındaki diplomatik ilişkiler, Hollanda ve Türkiye arasında varılan uzlaşma çerçevesinde yeniden Büyükelçi seviyesine çıktı.

Hollanda da, Türkiye’ye NATO’daki daimi temsilcisini Büyükelçi olarak atadı. Hollanda’nın Türkiye’de görev yapacak ilk kadın Büyükelçisi olacak Marjanne de Kwassteniet, daha önce de Ürdün’de yine Büyükelçi olarak görev yapmıştı.
SÖZCÜ

Paylaş
1.116 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

FLAŞ. Rizeli İsim Sorunlu ülkeye Büyükelçi olarak atandı. için 1 yorum

  1. Maksut BIYIK dedi ki:

    Sayın Editör
    Adı geçen şahıs Türk siyasi hayatta Rizeli Siyasetçi DEĞİL
    15 tEMMUZ hAİN fetö SALDIRISINDA ETKİN ROL OYNAYAN vatan haini sözde general Mehmet dişilnin kardeşi olarak yer almıştır.
    Sizin yazınızda buna yer vermemeniz çok ayıp
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle