Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’den Dünya’ya Çeyrek Asırlık Bir Başarı.

08 Eylül 2018

Rize’den  Dünya’ya Çeyrek Asırlık Bir  Başarı.
ÇEYREK ASIRLIK   BAŞARI 

Başkent Üniversitesi’nın   kurucu Rektörü Prof. Mehmet Haberal.. Üniversiteyi kurdu.  Rektör Prof.Dr. Ali Haberal ile birlikte Başkent Üniversitesi’ni dünyadaki en başarılı üniversiteleriyle yarışır hale getirdiler. 

 14  Eylül’de  25.Kuruluş yıldönümlerini onurla kutlayacak olan, Başkent Üniversitesi saygınlığı ve başarısı yüksek olan bir bilim yuvasıdır. 

Geçen hafta yolum düştü. Önce Hukuk Fakültesi Dekanı  Prof.Dr. Kudret Güven hocamıza uğradık.. Çok deneyimli ve tecrübeli olan hocamızın kapısı sonuna kadar açık. Üstün nitelikleri takdire şayandır. Türkiye’nin en önemli hukuk fakültelerinden birisi olmanın mutluluğunu yaşıyor. 

Ardından İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.  Özcan Yağcı’nın çayını içtik. Özcan hocamız, yardımcıları ile birlikte, Üniversitenin 25.Kuruluş Yıldönümü etkinliklerinin kusursuz geçmesi için gece-gündüz çalışıyor. Bir Üniversitenin kamuoyundaki aynası İletişim Fakülteleridir. Başkent İletişim, bu anlamda çok önemli bir fakülte olmanın sorumluluğunun idraki içinde.. 


İletişim ve Güzel Sanatlar Fakültelerini çok yakından bildiğim ve izlediğim için, bu başarılarını yakından biliyor ve takdir ediyorum. Bu nedenle İletişim Fakültesi Dekanı  Prof.Özcan Yağcı ile Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı  Prof.Dr. Adnan Tepecik  ve ekiplerini kutluyorum.. 

***  

Kendisini eğitime ve insan sağlığına adayan, binlerce öğrenci yetiştirip, binlerce hastaya şifa dağıtan dünyaca ünlü bilim adamı, böbrek nakli konusunda uluslararası arenada bir numaralı cerrah, ödüllü bilim adamı bizim de yakın dostumuzdur. Mehmet hoca yakında dünyayı şaşırtacak yeni bir çalışmanın içinde olduğunu biliyoruz. 

Rektör Prof.Dr. Ali Haberal’in başarıları çalışmaları,üstün niteliklerini hayranlıkla izliyorum. MHP Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal ’in üstün niteliklerini önceki yazımızda belirtiğimiz için tekrarına girmeyeceğim. Gelecek vadeden genç bir yetenektir. Parlamentoda saygınlığı olan genç bir siyasetçi. 


Başkent Üniversitesi yerleşkesine hayran kaldım. Başkentte yaraşır bir yerleşke. Bundan da çok mutlu oldum. Öğrenciler çok şanslıdırlar. Avrupa standartlarında bir eğitim yuvası.. 

Başkent Üniversitesinin uluslararası bir marka olarak ileri sağlık uygulamalarının her alanında bilimsel üretime dayalı üst düzeyde öğretim yapan ve bunu çağdaş medeniyet çizgisinin üzerinde yer alma yolunda toplumsal katma değere dönüştürerek sunan bir yuvadır. 

Gerekli bütün Fakülteleri , Yüksek okulları, Enstitüleri ve diğer organları, en iyi  kadroları ve binlerce öğrenciyi barındıran  Başkentin Üniversitesi, özel Üniversitelerarasında  en tercih edilenler arasında..  

Bu güzel başarıdan dolayı, Prof.Dr. Mehmet Haberal ve Ali Haberal başta olmak üzere  Mütevelli heyeti yönetimini, rektör yardımcıları ve yönetim kadrosundakilerini kutluyoruz.   

Haberal hocamız, kısacası binlerce öğrenci yetiştirip, binlerce hastaya şifa dağıtan, yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan, ülke ekonomisine katkı sunan;  dünyaca ünlü, dünyada el üstünde tutulan  bilim adamıdır.., Böbrek nakli konusunda uluslararası arenada bir numaralı cerrahtır. 

Nice başarılı yıllar diliyorum… 

Osman Yazıcı 

Paylaş
1.081 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’den Dünya’ya Çeyrek Asırlık Bir Başarı. için 2 Yorum

  1. SAHİPSİZ RİZE'DEN SELAMLAR dedi ki:

    SAYIM OSMAN YAZICI BÖLGEDE YAŞ ÇAY ÜRETİCİLERİ OLARAK EKMEĞİMİZİ ÇALIYORLAR İLGİLİ TÜM KURUM VE KURULUŞ SUSPUS OLMUŞ ORTAK MİLER NE BİLEMİYORUZ HER KONUYU YAZIYORSUNUZ DA ŞU YAŞ ÇAY ÜRETİCİLERİNİN ALIN TERİ ÇALINIYOR BU KONUYU DA YAZSANIZ DİYORUZ SİZLERDE YILLAR ÖNCE BU TEŞKİLATIN BÜROKRATLARINDAN İDARECİ OLARAK GÖREVLER YAPMIŞTINIZ ZATEN BÖLGENİN EVLADI OLMANIZ NEDENİYLE KONUYA VAKIFTINIZ NEDEN YAZMAZSIN ŞU HIRSIZLIĞI AHHH OSMAN BEY AHHHH

  2. kaçkarlarun çobani dedi ki:

    hocam sizi tebrik ediyorum
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle