Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Geleceğin Yıldızı Gözüyle Bakılan RİZELİ Muhammet Trabzondspor’da

11 Eylül 2018

Geleceğin Yıldızı Gözüyle Bakılan RİZELİ Muhammet Trabzondspor’da
RİZE/ÇAMLIHEMŞİNLİ GENÇ ALTİN ÇAĞİNİ YAŞİYOR SARİ FIRTINA TRABZONSPOR’A TRANSFER OLDU

Rize Çamlıhemşin Topluca köylü olan genç yıldız Muhammed Ali Çamkerten şimdiden saç stili ve oynadığı futbolla adından söz ettiriyor.

Lakabı ise sarı fırtına ÜNYE FUTBOL KULÜBÜ’NDEN TRABZONSPOR’a

Ünye Futbol Kulübü’nün yetenekli oyuncusu Muhammet Ali Çamkerten Trabzonspor Kulübü’ne transfer oldu. Küçük yıldız adayı Türk futbolunun dev kulüplerinden bordo-mavili ekibin alt yapısına dahil olmayı başarırken dört sezon önce kurulan Ünye Futbol Kulübü de ilk meyvesini vermiş oldu.

Ünye’nin başarılı alt yapı kulüplerinden mavi-siyahlı Ünye Futbol Kulübü’nün 2005 doğumlu oyuncusu Muhammet Ali Çamkerten bir yıl önce Ordu Tüfad karması ile Antalya’da katıldığı turnuvada dikkatleri çekerek Trabzonspor Kulübü’nün radarına girmişti. Ünye Futbol Kulübü’ndeki performasını takip eden bordo-mavililer oyuncuyu Trabzon’a davet ederek Trabzonspor Kadir Özcan Futbol Akademisi’nde antrenmanlara dahil ettiler. Alt yapı eğiticilerinin değerlendirmeleri sonucunda ise resmen Trabzonspor’lu olan Muhammed Ali Çamkerten  Trabzonspor U-14 takımı ile Elit Ligi’nde mücadele edecek.
Muhammed Ali Çamkerten ; “Hayalime kavuştuğum için çok mutluyum”- Futbola Ünye 1957 Spor Kulübü’nde başladıktan sonra iki sezon önce Ünye Futbol Kulübü’ne transfer olan yıldız adayı Çamkerten,burada göstermiş olduğu performans ile adından söz ettirirken futbolcu olmayı istediğini ama esas hayalinin her zaman taraftarı olduğu bordo-mavili forma olduğunu belirttiği açıklamasında duygularını şu şekilde ifade etti. ”Hedefime giden yolculuğumda hayalime kavuşmamı sağlayan Ünye Futbol Kulübü hocalarıma ve beni her zaman destekleyen aileme sonsuz teşekkür ediyorum.Henüz yolun başında olduğumu ve bundan sonra daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum.Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğimin sözünü vermek istiyorum.Ünye Futbol Kulübü’ndeki takım arkadaşlarıma da ayrıca başarılar diliyorum” dedi.

Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk; “Bu mutluluğun tarifi gerçekten çok zor”- Bir alt yapı kulübü olarak bugüne kadar sıradışı ve başarılı faaliyetleri ile adından söz ettiren Ünye Futbol Kulübü çalışmalarının karşılğını almaya başladı.Artık Türk futboluna yıldız adayı futbolcular yetiştirmeye başlayan Ünye Futbol Kulübü’nün Başkanı Metin Tamtürk şunları söyledi.  “Doğrusu yaşadığımız mutluluğu, gururu kelimelere dökmek, düzgün bir cümle kurmak oldukça zor.Çünkü bir alt yapı kulübü için en önemli hedef futbolcu yetiştirmektir. Bizde her zaman çocuklarımızın önünü açmaya,onlara yol göstermeye,gerçekçi yaklaşımlarla hareket ederek,antrenörlerimizle olsun çocuklarımızla olsun önce kendimize güvendik, hayal ettik ve doğru çalıştık.
Kısa süre içerisinde şampiyonluklar yaşadık,kupalar kazandık,farklı bir çok projeye de imza attık ancak bir çocuğun geleceğine dokunmak,hayaline vesile olmak çok farklı bir duygu. Muhammed Ali ve ailesi bize güvendi.Biz onları mahcup etmedik.Muhammed de bundan sonraki futbol hayatında bizi mahcup etmeyecektir.  Çünkü O sadece yetenekli bir futbolcu değil, derslerinde de başarılı olan ahlaklı, terbiyeli bu vatan için gelecekte iyi bir insan olarak yetişen kıymetlimiz. Kulübümüzdeki diğer sporcularımıza örnek olarak onların daha iyi motive olmalarını sağlaması noktasında da bu transferi önemli görüyorum. Bu sayede bir çok çocuğumuzun da önünün açılacağına inanıyorum. Ben bu başarının ortaya çıkmasında emeği olan antrenörlerimiz Muhammet Türköz ve Azmihan Beslen ile değerli yönetici arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Genç yıldız Muhammed’in Babası Çamkerten Hayal Kurmazsan Başaramazsın Genç yıldız Muhammedin babası volkan Çamkerten bizler Çamlıhemşinliyız ve Karadeniz bir bütündür ayrılamaz biz Ordu’da mesleğimiz gereği pastacılık sektöründe devam ediyoruz ve tabikide pastacılık zor bir meslek olduğu kadarda güzel bir meslek Karadeniz bir futbol fabrikası Rize Trabzon ve ayrım yapmadan bır karar aldım oğlum köyde yaylalarda ve okul maçlarda dikkatimi çekince karar aldım ve dedimkı Hayal kurmazsan başaramazsın dedim ve şükürler olsun başardık ve hedefe azimle dikkatle ilerlediğimizi düşünüyorum Ben bu başarının ortaya çıkmasında emeği olan kulüp antrenörlerimize ve aramızdan ayrılan ve devam eden değerli yönetici arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Son olarak diyorum ki Yolun ve bahtın açık olsun sarı fırtınam.


Haber Yavuz Günay

Paylaş
1.883 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle