Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kasap ; Her Çabamız Her Adımımız Rize İçin.

11 Eylül 2018

Kasap ; Her Çabamız Her Adımımız Rize İçin.
BAŞKAN KASAP: “HER ÇABAMIZ HER ADIMIMIZ RİZE İÇİN, SORUNLARI YERINDE DİNLİYORUZ”
 
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Cumhuriyet caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Dükkanları teker teker ziyaret eden Başkan Kasap, vatandaşların talep ve görüşlerini dinledi.
 

Tevfik İleri kavşağından Ticaret Odası arasındaki esnaflarla bir araya gelen Başkan Kasap, hedeflerinin Rize’yi daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek olduğunu söyledi.
 
Esnaflarla bir çay ocağında oturup sohbet eden Başkan Kasap, belediye çalışmalarına vatandaş ve esnafla istişare içerisinde devam ettiklerini vurguladı.
 

Bütün çalışma ve çabalarını şehrin gelişmesi için sunduklarını ifade eden Başkan Kasap, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan örnek aldığımız vatandaşa hizmet anlayışı çerçevesinde şehrimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rize’mizi çağın gereklerine uygun, daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek istiyoruz” dedi.
 

Paylaş
173 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kasap ; Her Çabamız Her Adımımız Rize İçin. için 2 Yorum

  1. kadir dedi ki:

    konya, kayseri, eskişehir gibi şehirlerde belediyede çalışan bir memuru belediye başkanı yapalım. çalışanlarımızı da en az 6 ay geçici görevle gönderelim. biraz iş öğrensinler. 30 sene öncesinin rizesi daha güzeldi.

  2. atmaça 53 dedi ki:

    Sayın başkan bir açıklamanızda üç bin dönüm sahilde doldurulaçak külliye yapılaçak demiştiniz,Belediye nazım planına işlendi bunu Rizeliler göremiyor şeklinde açıklama yapmıştınız.Biz halen göremiyoruz siz görebiliyormusunuz.Bunun yapılamamasınının sebebinide liman yanında yapılaçak sahaya mahkemenin izin vermediğinı ve sahil projesinide kapsadiğını söylediniz.Rizede hep işleri bir yerlere havale etme alışkanlığı vardır,yok gizli bir el hizmetleri engelliyor gibi…Saygılar.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle