Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Bu Görüntülere Son. Emniyet olaya Ey Koydu.

11 Eylül 2018

Rize’de Bu Görüntülere Son. Emniyet olaya Ey Koydu.
RİZE TRAFİĞİNE ÇEKİ-DÜZEN.

Rize İl Emniyet Müdürlüğü Rize’deki trafik akışının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için bazı düzenlemeleri ve kontrolleri hayata geçiriyor.

konu ile ilgili olarak Rize İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada trafik denetimlerinin arttırılacağı belirtilerek dükkan sahipleri ve sürücüler uyarıldı
RİZE EMNİYETİNDEN DUBA UYARISI

Güzel şehrimizin trafik sorunu halkımızın malumudur. Özellikle araç park alanı yönünden şehir merkezimizin kısıtlı olması ve araç sayısının her geçen gün biraz daha artması nedeniyle park sorunu giderek kronik bir hale dönüşmektedir. Bu olumsuz tabloya rağmen bazı esnaflarımızın vatandaş mağduriyetini dikkate almaksızın yol kenarı ve dükkân önlerine duba, reklam tabelası tezgâh, masa, tabure vb. gibi malzemeler koyarak zaten kısıtlı olan park alanlarını işgal ettikleri gözlenmektedir.

Kamunun kullanımında bulunan yaya kaldırımı ve cadde gibi açık alanlara başka araçların park etmesini engellemek amacıyla konulan bu tip malzemeler ‘2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunun 14/a maddesi gereği trafik kural ihlali sayılmaktadır.’
Son dönemde artan vatandaş şikâyetleri ve ilgili kanun hükmü doğrultusunda, işyeri önündeki araç yollarına çeşitli malzeme ve cisimler yerleştirmek suretiyle kamusal alanları sınırlandıran şahıslara yönelik trafik denetimleri ve cezai işlemler artırılacak ve bu tür eylemlere kesinlikle müsaade edilmeyecektir.

Kamuoyuna önemle duyurulur
Paylaş
1.113 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Bu Görüntülere Son. Emniyet olaya Ey Koydu. için 5 Yorum

 1. kamil dedi ki:

  Belediye ekipleri ne iş yapar.

 2. RTE dedi ki:

  Belediye iyi polis emniyet kötü polis emniyet belediyenin sorumsuzluğunu üstüne almış oldu

 3. Memet dedi ki:

  Net seöim yatırımı kandıranazsınız.Adam ana caddeye masa atıyor.Ben ailemle yol değiştiriyorum.100 oyum olsa vermem

 4. Rizeli dedi ki:

  Seçim geliyor dimi.artik çok geç 😣😣

 5. ismet kösoğlu dedi ki:

  uygulanabilirse .İnşallah takip edeceğiz.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle