Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Neyin alıcısısınız? 

12 Eylül 2018

Neyin alıcısısınız? 
Neyin alıcısısınız? 

Nesnelerin interneti, yenilenebilir enerji, yazılım, kod, 4d yazıcılar, sanal ve arttırılmış gerçeklik, dijital ikiz, yapay zekâ, endüstri 4.0, bio-mürekkep, blockchain, genetik tabanlı kişisel tıp, sosyal robotlar, hologram teknolojisi, kuantum bilgisayar, sanal yardımcılar, otonom araçlar ve yetişemediğimiz onlarca teknoloji ya da bilgi. 

Son hafta bir yazı yazdım; eğitimin yönetimsel sorununa vurgu yapan. Çok telefon aldım. Mesleki anlamda büyüklerimden kulağımı çeken de oldu, destekleyen de. Oysa bu köşeden eğitime dair onca yazı paylaşmıştım. Kimse dikkat etmemişti. Fakat eleştirince yanımda olan veya karşımda olan onlarca görüşe maruz kaldım, 1000 defa okundu yazı. 
Yukarıda yazdıklarım dünyada tartışılan takip edilen, araştırılan son teknoloji çalışmalarından bazıları ya da benim takip edebildiğim kadarı. Aslında 2023, 2071 vizyonunun temeli budur. Mesele kimin yöneteceği değil kimin hangi bilgiyle, neyi hayal ederek yöneteceği. Eğitim pazarında her şey var önemli olan siz hangisinin alıcısısınız?
 

Feyyaz ŞENTÜRK 

Özel Eğitim Çalışanları ve Eğitim Derneği Başkanı 

 

 

Paylaş
200 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle