Hoşgeldiniz   brazzers porno

81 İl Müdürü, görevden alındı

13 Eylül 2018

81 İl Müdürü, görevden alındı
Yeni kararnameyle 81 İl Dernekler müdürü, görevden alındı

Bugün yayımlanan Resmi Gazetede yer alan 17 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle ile tüm il dernekler müdürlerinin görevleri sona erdirildi

Resmi Gazetede yayımlanan 17 sayılı CBK ile tüm il dernekler müdürlerinin görevleri sona erdirildi.

İşte 17 sayılı CBK’da yer alan geçici madde:

“GEÇİCİ MADDE 1- (1) Mevzuatta Demekler Dairesi Başkanlığına yapılan atıflar Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne, Dernekler Dairesi Başkanına yapılan atıflar Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürüne yapılmış sayılır.

(2) Bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihte İl Demekler Müdürü kadrosunda bulunanların görevleri sona erer ve yeni bir kadroya atanıncaya kadar eski kadrolarına ait her türlü aylık, ek gösterge ve her türlü zam ve tazminatları, ikramiye ve sözleşme ücretleri ile diğer mali haklarını İçişleri Bakanlığı bütçesinden almaya devam ederler.”
Paylaş
1.598 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

81 İl Müdürü, görevden alındı için 3 Yorum

  1. Degisen bir sey yok dedi ki:

    Bisey yapmiyo dediginiz insanlara simdi hicbir sey yapmadan ayliklari ve haklari odenmeye devam edecek degisen bir sey yokki

  2. Rocero dedi ki:

    Çok iyi.kamu kurumlarındaki boş duran 657 liler özelliklede sosyal tesislerdeki.meb e ait sosyal tesisler memur mezarlığına dönmüş.yaziktir.bosuna maaş alıyorlar.bunlari ihtiyaç alan yerlere verin.calissin,hak etsinler.

  3. İsim * dedi ki:

    Zaten bir şey yaptıkları yoktu iyi olduEN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle