Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kim Bu Rize’nin Yüzkaraları. ?

14 Eylül 2018

Kim Bu Rize’nin Yüzkaraları. ?
RİZE’DE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I ALDATIP ,VATANDAŞLARI KAZIKLAYAN KRİPTOLAR !  

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, dövizle alakası olmamasına rağmen Fırsatçılık yapıp, ürünlere aşırı zam yapıp vatandaşları aldatanlardan mutlaka hesap sorulacak demesine rağmen, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, Reisin memleketi  RİZE’de de, özellikle büyük marketler zinciri, dolar operasyonundan sonra , temel ihtiyaç maddelerine sanki birbirleriyle anlaşmışlar gibi, %30- 40-50 arası bir çok ürüne zam yaparak,  başta TC Devleti olmak üzere,  Recep Tayyip Erdoğan ve kendi halinde yaşayan, ayın sonunu zor getiren işçi, memur, emekli orta direk dediğimiz vatandaşlarımızın, yani bizim  sırtımıza büyük zam yükü yükleyerek, Emperyalist kapitalizme  hizmet ettiklerinin farkına değiller mi ?
 

Toptancıların zam yaptığını işaret edip zammı savunan  ESNAFIN anlattıkları hiç inandırıcı değil ! Rize’nin dağından çıkan SUYUN  dolarla ne alakası var ! Doları bahane edip, ZAM yapan toptancıdan ürün almayıp bunu pekala kamuoyuna açıklayabilirsiniz ama, bu işinize gelmez !  

RİZE’DEKİ STK’LAR SİZ NE İŞ YAPARSINIZ ?  

Vatandaşlarımız, kendi ülkemizden kaynaklanmayan bir küresel  saldır olmasına rağmen, en büyük bedeli ödemelerine rağmen,başta tüketici hakları Başkanı ve STK Temsilcileri nerede?     

Ülkemizin dışında bir olay olduğu zaman, Rize’deki bazı STK Başkanları Rize Tuzcuoğlu Memişağa parkında koşarak şov yaparken,, yapmış oldukları sözde protesto eylemlerini, kendi üyeleri ve vatandaşları  ZAM zulmüne Uğramalarına rağmen, ortalıklardalar da görünmemeleri, anlaşılır gibi değil, yoksa bu esnaflarda onların paralı üyeleri mi ?
 

Bu market sahiplerinin bir çoğunun hem parti teşkilatlarında, hem de, muhafazakar bir  ekonomik  derneğin  üyeleri olması, işin rengini dahada değiştiriyor !  

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söylediği gibi, stokçulara baskın yapıp fırsatçılık yapanlar ve fedakarlık yapanları da asla unutmayacağız sözünü yakında hep beraber görüp bu kriptoların gerçek yüzlerini göreceğiz. 

Osman KÖSEOĞLU 

Paylaş
1.618 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kim Bu Rize’nin Yüzkaraları. ? için 17 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Neden hala vatdas suçlu devletin kendinin yaptığı zam neden söylenmiyor mazot fiyatı düşerse bazı ürünler indirime girer

 2. pazarlı dedi ki:

  böyle yazılar oldukça siz daha az okunursunuz.zammı bakkal esnaf mı yaptı.faiz kaç oldu dolar kaç oldu?onları artıran kımler?onlara bır yazı yazsan dıyorum?

 3. oğuhan er dedi ki:

  STK lara bozuk atacağına sorunun kaynağına yani memleketi bu hale getirenlere tepki göster

 4. oğuhan er dedi ki:

  Cumhurbaşkanına reis demeyi ve her fırsatta methiyeler düzmeyi biliyorsunuz da bu durumla ilgili neden stk lardan yardım bekliyorsunuz. Sizin yüzünüzden memlekette stk mı kaldı? hukuk mu kaldı? memleketi bu hale kim getirdiyse çözümü de ondan isteyin

 5. FENERLİ dedi ki:

  SIKINTİ YOK A HABER İZLEYELİM YAPILAN YÜZDE ELLİ ZAMLAR RİZEYİ ETKİLEMEZ VER MEHTERİ DİYEN ÇOK ERTUĞRUL DİZİLERİNİ İZLEYELİM ZAM RİZEYE VİZ GELİR TIRIS GİDER SİKİNTİ YOK ÇÜNKÜ FİATINI OKUMADAN ALIR RİZELİ FİATA BAKMAZ

 6. Fakir dedi ki:

  Yapın yapın bu yaptığınız çok azdır biraz daha zam yapın. Zam üstüne zam yapın. Üç ayda bir, yetmezse ayda bir, o da yetmezse haftada bir zam yapın. Binin fakir fukaranın üstüne. O yaptı biz daha fazlasını yapalım deyin. Zam yapma yarışına girin. Sonra da kamera karşısında millilik, vatanseverlik, hayırseverlik yarışına girin. Ah dünya ahhh. Nerde bu hacı hocalar, neden bunlardan bahsetmezler, neden susarlar. Ahh Ahhhh

 7. YORUM dedi ki:

  Rizenin en büyük stk ları ,ticaret odaları ve borsa,esnaf odaları,zıraat odaları.Kim sesini çıkaracak,ticaretin içindeki odaların üyeleri bu xx. gelecekte seçimde tavır alırlar diye korkuyorlar.Borsa ya sıra gelince,milletin çayını yok parasına almak ta bir x deyilmi.Ancek ilahi adalet hepsinden çıkacak bu yaptıkları,Rabbim görüyor.

 8. Rize5307 dedi ki:

  Birinizde çıkıp demiyor ki Elektiriğe zam yapıldı suya zaman yapıldı mazot benzine zaman yapıldı !!!! Neden bunları kaleme almıyorsunuz peki !!! Temel besin e gelen zammı tabikide ele alacaksınız ama temel ihtiyaç ve barinamayi neden görmezlikten geliyorsunuz !!!

 9. serdar doğan dedi ki:

  işci gideri diyosunuz hangi ısci degeri.İşciye zammi yapildi makarnada dolarla aliniyo ya ürunlerin gramajlarini düşurt en büyuk vatan haini bunlar cay paketlerinden çay calanlari unutmuştumm.

 10. Faruk Çalık dedi ki:

  Rizedeki STK’lar… Sahi Rizede STK var mı? STK’yı kendi dükkanı zannedip STK’ya gidip gelmeler var o kadar

 11. rizeli dedi ki:

  ah ahh biri de çıkıp demez ki ‘REİS sen Rize’de iken herkes Rize ve Rizeli için fedakar oluyor, İyidere’yi öteye geçince Rizeli’yi öpüyor.

 12. İsmet Kösoğlu dedi ki:

  Bir hafta marketlerden alışveriş yapılmasın.

 13. mehmet dedi ki:

  kömür torbası 50 tl oldu , nasıl ısınacak bu millet devlet bunlara müdahale etmezse kış soğuk geçecek .yetkililer acil önlem alması gerekir .

 14. Kemal Sunal dedi ki:

  Rize’de (Kör tuttuğunu öpüyor)
  Kemal Sunal film repliği ne kadar gerçek değil mi?

 15. Hacivat dedi ki:

  Ak ak dedik kara çıktı yazıklar olsun rizeye rizeliye

 16. anzerli dedi ki:

  nerden bılıyorsunuz kazıklamanın olduğunu?dolar-euro benzın mazot işci gideri elektrik dogalgaz faiz artmadı mı?

 17. Rize’li dedi ki:

  Osman Bey, STK Başkanları Memişağa’ ya koşup show yapıyor diyorsunuz da; bazı STK’lar Türkiye’de eş zamanlı protestolar yapıyorlar. Siz Rize’yi Türkiye’den ibaret sanıyorsunuz galiba. Bu market sahiplerinin bir çoğu dernek veya partilere üye diyeceğinize neden korkmadan parti yönetimindeler diyemiyorsunuz. Eleştiri yapmaya korkuyorsunuz yazı yazıyorsunuz. Korkak olmayın cesur olun
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle