Hoşgeldiniz   brazzers porno

Gelecek Nasıl Gelecek! 

20 Eylül 2018

Gelecek Nasıl Gelecek! 
Gelecek Nasıl Gelecek! 

Dernek binasına doğru yürüyordum. Telefon çaldı. Karşıdaki büyüğüm biraz hal hatırdan sonra çıkardı ağzındaki baklayı. ‘Çok eleştiriyorsun oğlum, böyle bir geleceğin olmaz.’ Kapattık telefonu. Yürümeye devam. Köşeyi dönünce bir meslektaşımla karşılaştım. ‘Hocam bu devran değişmez, kendini boşa harcatırsın.’ Düşündüm, biraz endişelendim . Sonra dernek binasına ulaştım. Haberlere bakınırken gördüm. ‘Ziya Hoca’nın istifası cebinde.’ Korktum galiba değişen bir şey olmayacak dedim. Sonra bir anne geldi karşıma. ‘Hocam çocuğum 5 yaşındadır. Her şey normaldi ama şimdi konuşmuyor çevresinin farkında değil bizimle iletişime girmiyor. Ankara’da doktora getirdim, psikiyatri gördü okul öncesi eğitim alması gerekli dediler. Buraya geldim okullar almak istemiyorlar. Alanlarda zorla alıyor sınıfta ilgilenmiyorlar. Onlar da ne yapsın başka çocuklar da var sınıfta hangi biriyle ilgilensin. Hocam bana bir yol göster, çocuğumun geleceği ne olacak?
 

Aynı geminin içinde başka yönlere doğru kürek çeken, aynı işi yapıp birbirinden farklı, bağımsız yargılara sahip; profesyonellikten uzak bir meslek grubuna dönüştü eğitim camiası. Bir eğitimcinin gelecek planlarından, hayallerinden ötedir bir çocuğun geleceği. Gelecek başkalarının geleceği için; kendi anlık mutluluklarını feda edebilenlerin çoğalması ile gelecek!  

 

Feyyaz ŞENTÜRK
Özel Eğitim Çalışanları ve Eğitim Derneği Başkanı 
Paylaş
145 Kez Görüntülendi
Etiketler: ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle